Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 ақпан N 153. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.07. N 883 қаулысымен. ~P020883
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Шағын кәсiпкерлiктi дамыту жөнiндегi комиссияның жұмысын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Шағын кәсiпкерлiктi дамыту жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 P990935_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 34, 298-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
жанындағы Шағын кәсiпкерлiктi дамыту жөнiндегi комиссия туралы ереже:
10-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Комиссияның құрамына мемлекеттiк органдардан мемлекеттiк органның
бiрiншi басшысының орынбасары деңгейiнде мәртебесi бар өкiлдер енгiзiледi,
қоғамдық бiрлестiктерден шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiн саны кемiнде
үштен бiрiн құрайтын республикалық қоғамдық бiрлестiктердiң өкiлдерi
енгiзiледi.";
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 153. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 ~P020883 .
В целях совершенствования работы Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935 P990935_ "О Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 298) следующее дополнение:
Положение о Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан, утвержденное указанным постановлением:
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"От государственных органов в состав Комиссии включаются представители со статусом на уровне заместителя первого руководителя государственного органа, от общественных объединений включаются представители республиканских общественных объединений, в которых численность субъектов малого предпринимательства составляет не менее одной трети.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)