Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 7 ақпан N 176. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мәсімов                   - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы            Премьер-Министрінің
орынбасары, жетекші
Павлов                     - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич          Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі, жетекшінің орынбасары
Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Экономика және сауда министрі
Кәкімжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Мемлекеттік кіріс министрі
Қарағұсова                 - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Жанпейісқызы          Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
Өтембаев                   - Қазақстан Республикасы
Ержан Әбілқайырұлы           Президентінің Әкімшілігі
Басшысының орынбасары (келісім
бойынша)
Марченко                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Григорий Александрович       Банкінің төрағасы (келісім
бойынша)
Бейсембетов                - Қазақстан Республикасы
Ескендір Қалыбекұлы          Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Досаев                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы          монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 176. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983  P980983_   "О создании Совета по экономической политике" следующее изменение:
в пункте 1 состав Совета по экономической политике изложить в новой редакции:
"Масимов Карим         - заместитель Премьер-Министра Республики
Кажимканович             Казахстан, руководитель
Павлов                 - заместитель Премьер-Министра Республики
Александр Сергеевич      Казахстан - Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Есенбаев               - Министр экономики и торговли Республики
Мажит Тулеубекович       Казахстан
Какимжанов             - Министр государственных доходов Республики
Зейнулла Халидоллович    Казахстан
Карагусова             - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна    населения Республики Казахстан
Утембаев               - Заместитель Руководителя Администрации
Ержан Абулхаирович       Президента Республики Казахстан (по
согласованию)
Марченко               - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович   Республики Казахстан (по согласованию)
Бейсембетов            - Председатель Агентства по стратегическому
Искандер Калыбекович     планированию Республики Казахстан (по
согласованию)
Досаев                 - Председатель Агентства по регулированию
Ерболат Аскарбекович     естественных монополий, защите конкуренции
и поддержке малого бизнеса Республики
Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан