Т.С.Донақов, Н.В.Белоруков, Р.Ш.Шамсутдинов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 ақпан N 178
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Z990453_
Заңының 26-бабының 1-тармағына сәйкес және жазбаша өтініштері негізінде
мыналардың отставкаға кетуі қабылдансын және атқарған қызметтерінен
босатылсын:
Талғат Советбекұлы Донақов - Қазақстан Республикасының Әділет бірінші
вице-министрі;
Николай Васильевич Белоруков - Қазақстан Республикасының Әділет
вице-министрі.
2. Ринат Шарафутдинович Шамсутдинов Қазақстан Республикасының Әділет
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Донакове Т.С., Белорукове Н.В., Шамсутдинове Р.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 178
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе" и на основании письменных заявлений принять отставку и освободить от занимаемых должностей:
Донакова Талгата Советбековича - первого вице-Министра юстиции Республики Казахстан,
Белорукова Николая Васильевича - вице-Министра юстиции Республики Казахстан.
2. Назначить Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)