Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 ақпан N 182
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Z990453_
Заңының 26-бабы 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды
адамдардың отставкаға кетуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына
байланысты Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне мыналар
тағайындалсын:
Баймағамбетов Серік Нұртайұлы - вице-министр;
Власов Николай Афанасьевич    - вице-министр;
Отто Иван Иванович            - вице-министр.
2. "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабының 1-тармағына сәйкес және жазбаша өтініштері негізінде мыналардың отставкаға кетуі қабылдансын және атқарған қызметтерінен босатылсын:
Молдияр Молыбайұлы Оразалиев - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
бірінші вице-министрі;
Бексұлтан Сәрсекұлы Сәрсеков  - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
вице-министрі.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне мыналар
тағайындалсын:
Василий Васильевич Симачев - бірінші вице-министр;
Мұрат Ермұқанұлы Аманбаев - вице-министр, ол бұрынғы атқарған
қызметінен босатылсын;
Мерзатдинов Ерғали Серікбайұлы - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Кадровые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 182
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан Z990453_ "О государственной службе" и в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц, назначить в Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
Баймаганбетова Серика Нуртаевича - вице-Министром;
Власова Николая Афанасьевича - вице-Министром;
Отто Ивана Ивановича - вице-Министром.
2. В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе" и на основании письменных заявлений принять отставку и освободить от занимаемых должностей:
Оразалиева Молдияра Молыбаевича - первого вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан;
Сарсекова Бексултана Сарсековича - вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан.
3. Назначить в Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
Симачева Василия Васильевича - первым вице-Министром;
Аманбаева Мурата Ермухановича - вице-Министром, освободив от ранее занимаемой должности;
Мерзадинова Ергали Серикбаевича - вице-Министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)