Қазақстан Республикасының кейбір орталық атқарушы органдарының кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 ақпан N 210
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Z990453_
Заңының
26-бабы 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың
орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Ішкі істер министрлігі бойынша
Мырзабеков Нұркәрім         - Жол полициясы комитетінің төрағасы.
Төлеутайұлы
Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша
Ысқақов Нұрлан              - вице-министр;
Әбділдаұлы
Тұрмағамбетов Мәжит         - вице-министр;
Әбдіқалықұлы
Аманбаев Александр          - Орман, балық және аңшылық
Қолғанатұлы                   шаруашылығы комитетінің төрағасы.
Экономика және сауда министрлігі бойынша
Андрющенко Александр        - бірінші вице-министр;
Иванович
Оразбақов Ғалым             - вице-министр.
Ізбасарұлы
Әділет министрлігі бойынша
Посмаков Петр               - Қылмыстық-атқару комитетінің
Николаевич                    төрағасы;
Таймерденов Мейрамбек       - Тіркеу қызметі комитетінің
Таймерденұлы                  төрағасы.
Туризм және спорт жөніндегі агенттік бойынша
Тәжібаев Бақытбек           - төрағаның бірінші орынбасары;
Никитинский Евгений         - төрағаның орынбасары;
Сергеевич
Қанағатов Елсияр            - төрағаның орынбасары.
Баймұхамедұлы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Кадровые вопросы отдельных центральных исполнительных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 210
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан
Z990453_
"О государственной службе", в связи с принятием решения об
отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики
Казахстан постановляет:
Назначить:
По Министерству внутренних дел
Мурзабекова                - Председателем Комитета дорожной полиции.
Нуркарима Толеутаевича
По Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды
Искакова                   - вице-Министром;
Нурлана Абдильдаевича
Турмагамбетова             - вице-Министром;
Мажита Абдыкаликовича
Аманбаева                  - Председателем Комитета лесного, рыбного
Александра Кулганатовича     и охотничьего хозяйства.
По Министерству экономики и торговли
Андрющенко                 - первым вице-Министром;
Александра Ивановича
Оразбакова                 - вице-Министром.
Галыма Избасаровича
По Министерству юстиции
Посмакова                  - Председателем Комитета уголовно-
Петра Николаевича            исполнительной системы;
Таймерденова               - Председателем Комитета регистрационной
Мейрамбека Таймерденовича    службы.
По Агентству по туризму и спорту
Тажибая Бакытбека          - первым заместителем председателя;
Никитинского               - заместителем председателя;
Евгения Сергеевича
Канагатова                 - заместителем председателя.
Ильсияра Баймухамедовича
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)