Б.Ғ.Рақымбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 ақпан N 212
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Боран Ғизатұлы Рақымбеков Қазақстан Республикасының Әділет бірінші
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Рахимбекове Б.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 212
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Рахимбекова Бурана Гизатовича первым вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)