Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 қыркүйектегі N 1170 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 ақпан N 226
Республикада мазутты тұтынудың азаюымен байланысты және мұнай өңдеу
зауыттары резервуарлық парктерінің толып кетуін болдырмау мақсатында
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мазут экспортына уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 қыркүйектегі N 1170
P011170_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 31, 415-құжат)
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2001 года N 1170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2002 года N 226.
В связи с уменьшением потребления мазута в республике и в целях предупреждения затоваривания резервуарных парков нефтеперерабатывающих заводов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2001 года N 1170 P011170_ "О введении временного запрета на экспорт мазута" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 31, ст.415).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)