Уран өнiмiнің экспорты туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 4 наурыздағы N 261 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 778 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.08.28  N 778 Қаулысымен.
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы  Z960009_ Заңына және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлiк қоғамына (бұдан әрі - "Қазатомөнеркәсiп" ҰАК ЖАҚ) "Қазатомөнеркәсiп" ҰАК ЖАҚ пен "ТВЭЛ" ашық акционерлiк қоғамы (Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) арасындағы 2000 жылғы 17 қарашадағы N 18 ұзақ мерзімді келiсiм-шарттың талаптарына сәйкес 235-уранның изотопы бойынша 3,0% + 0,05% байытылған
- 4004 кг U мөлшеріндегі отындық таблеткалардың (СЭҚ ТН коды 2844 20 290) экспортына рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен "Қазатомөнеркәсiп" ҰАК ЖАҚ-қа осы қаулының 1-тармағында көрсетілген уран өнімін Қазақстан Республикасынан экспорттауға лицензия берсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті осы қаулының 1-тармағында көрсетілген өнімді кедендік бақылауды және кедендік ресімдеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнің Атом энергетикасы жөнiндегi комитетіне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об экспорте урановой продукции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2002 года N 261. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 778.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2008  N 778 .
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить закрытому акционерному обществу "Национальная атомная компания "Казатомпром" (далее - ЗАО НАК "Казатомпром") экспорт топливных таблеток (код ТН ВЭД 2844 20 290) с обогащением 3,0% +- 0,05% по изотопу урана-235 в количестве 4004 кг U в соответствии с условиями долгосрочного контракта от 17 ноября 2000 года N 18 между ЗАО НАК "Казатомпром" и открытым акционерным обществом "ТВЭЛ" (город Москва, Российская Федерация).
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке ЗАО НАК "Казатомпром" лицензию на экспорт из Республики Казахстан урановой продукции, указанной в пункте 1 настоящего постановления.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление продукции, указанной в пункте 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан