Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 наурыз N 280. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 588 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 588 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тауарларды уақытша әкелу және уақытша әкету кеден режимі
қолданылатын лизинг заттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092
P011092_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 387-құжат) мынадай
өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды уақытша әкелу және уақытша
әкету кеден режимі қолданылатын лизинг заттарының тізбесінде:
мына:
"8802 11 100, Жаңа азаматтық тікұшақтар мен ұшақтар"
8802 12 100,
8802 20 100,
8802 30 100,
8802 40 100
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"8802 11 100-ден, Азаматтық тікұшақтар мен ұшақтар:
8802 12 100-ден, шығарылған күнінен 15 жылдан
8802 20 100-ден, көп емес пайдалануда болған
ТМД елдерінің өнімі;
8802 30 100-ден, шығарылған күнінен бастап 10 жылдан
8802 40 100-ден көп емес пайдалануда болған
ТМД-ға кірмейтін елдердің өнімі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1092
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2002 года N 280. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 588.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
августа 2001 года N 1092
P011092_
"Об утверждении перечня предметов
лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза и
временного вывоза товаров" (САПП Республики Казахстан, 2001 год, N 30, ст.
387) следующее изменение:
в перечне предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим
временного ввоза и временного вывоза товаров, утвержденном указанным
постановлением:
строку
"8802 11 100, Вертолеты и самолеты гражданские новые"
8802 12 100,
8802 20 100,
8802 30 100,
8802 40 100
изложить в следующей редакции:
"из 8802 11 100, Вертолеты и самолеты гражданские:
из 8802 12 100, производства стран СНГ, находящиеся в
из 8802 20 100, эксплуатации не более 15 лет с даты выпуска;
из 8802 30 100, производства стран, не входящих в СНГ,
из 8802 40 100 находящиеся в эксплуатации не более 10 лет с даты
выпуска".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)