Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 наурыз N 284. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.11. N 1180 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Білім" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 12, 128-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Б.Ә. Мұхаметжановқа жүктелсін.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Білім" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
12 "Білім" беру ұйымдарының желісін тұрақтандыру және дамыту" бөлімінде:
реттік нөмірі 56-жолдың "Орындалу мерзімі" бағанындағы "2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 284. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 ноября 2004 г. N 1180 (P041180)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389 P010389_ "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Образование" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 12, ст. 128) следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мухамеджанова Б.А.";
2) в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Образование", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 12. "Стабилизация и развитие сети организаций образования":
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 56, цифру "2001" заменить цифрой "2002".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан