Зейнеткерлiк жасы алдындағы жұмыспен қамтылмаған халықты әлеуметтiк қорғаудың қосымша нысандары туралы ұсыныстарды әзiрлеу жөнiнде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 наурыз N 299. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.25. N 1176 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Зейнеткерлiк жасы алдындағы жұмыспен қамтылмаған халықты әлеуметтiк қорғаудың қосымша нысандары туралы ұсыныстарды әзiрлеу үшiн мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Қарағұсова                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжан Жанпейiсқызы              және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi, комиссияның төрайымы;
Өтеулина                       - Қазақстан Республикасының Еңбек
Хафиза Мұхтарқызы                және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрi, комиссия төрайымының
орынбасары;
Комиссия мүшелерi:
Әбдiқалықова                   - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы                және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi Әлеуметтiк
қамсыздандыру және әлеуметтiк
көмек департаментiнiң директоры;
Батталова                      - Қазақстан Республикасының
Зәуреш Қабылбекқызы              Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша);
Кесiкбаев                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сұлтанғали Қабденұлы             министрлiгi Мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру департаментiнiң
директоры;
Мужчиль                        - Қазақстан Республикасының
Татьяна Евгеньевна               Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша);
Мүсенова                       - Қазақстан Республикасының
Галина Ақайқызы                  Экономика және сауда министрлiгi
Аймақтық, әлеуметтiк саясат және
бағдарламалар департаментiнiң
директоры;
Мұстафина                      - Қазақстан Республикасы Министрiнiң
Сәбила Сапарқызы                 - Қазақстан Республикасының
Президентi жанындағы Отбасы және
әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссияның төрайымы хатшылығының
меңгерушiсi;
Нұрманбетов                    - Қазақстан Республикасының
Нүсiпжан Нұрманбетұлы            Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша);
Калюжный                       - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Вячеслав Афанасьевич             министрлiгiнiң Заңнама
департаментiнiң директоры;
Черкашина                      - Қазақстан Республикасының
Алимпиада Ивановна               Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша).
2. Комиссия зейнеткерлiк жасы алдындағы жұмыспен қамтылмаған халықты әлеуметтiк қорғаудың қосымша нысандары туралы ұсыныстарды әзiрлесiн және 2002 жылғы 1 маусымға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О создании комиссии по выработке предложений о дополнительных формах социальной защиты незанятого населения предпенсионного возраста
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 299. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2003 г. N 1176
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Для выработки предложений о дополнительных формах социальной защиты незанятого населения предпенсионного возраста создать комиссию в следующем составе:
Карагусова                - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна       населения Республики Казахстан,
председатель комиссии;
Утеулина                  - вице-Министр труда и социальной защиты
Хафиза Мухтаровна           населения Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии;
Члены комиссии:
Абдыкаликова              - директор Департамента социального
Гульшара Наушаевна          обеспечения и социальной помощи
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан;
Батталова                 - депутат Сената Парламента Республики
Зауреш Кабылбековна         Казахстан (по согласованию);
Кесикбаев                 - директор Департамента финансирования
Султангали Кабденович       государственных органов Министерства
финансов Республики Казахстан;
Мужчиль                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Татьяна Евгеньевна          Казахстан (по согласованию);
Мусенова                  - директор Департамента региональной,
Галина Акаевна              социальной политики и программ
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан;
Мустафина                 - заведующая Секретариатом Министра
Сабила Сапаровна            Республики Казахстан - председателя
Национальной комиссии по делам семьи и
женщин при Президенте Республики Казахстан;
Нурманбетов               - депутат Сената Парламента Республики
Нусупжан Нурманбетович      Казахстан (по согласованию);
Калюжный                  - директор Департамента законодательства
Вячеслав Афанасьевич        Министерства юстиции Республики Казахстан;
Черкашина                 - депутат Мажилиса Парламента Республики
Алимпиада Ивановна          Казахстан (по согласованию).
2. Комиссии выработать предложения о дополнительных формах социальной защиты незанятого населения предпенсионного возраста и представить в Правительство Республики Казахстан до 1 июня 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан