Дүниежүзілік Экономикалық Форум аясында екінші "Еуразиялық экономикалық саммитті" өткізу туралы (Алматы қаласы, 2002 жылғы 8-9 сәуір)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 наурыз N 300
Қазақстан Республикасының халықаралық қалыптасқан бет-бейнесін көтеру және Орталық Азияның басқа мемлекеттерімен, сондай-ақ шетелдермен аймақтық интеграцияны нығайту, сауда-экономикалық, инвестициялық ынтымақтастықты дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Дүниежүзілік Экономикалық Форум аясында екінші "Еуразиялық
экономикалық саммит" (бұдан әрі - Саммит) 2002 жылғы 8-9 сәуір кезеңінде
Алматы қаласында өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған:
1) Саммитті ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) Саммитке дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де
мемлекеттік органдары (келісім бойынша) белгіленген тәртіппен Жоспарда
көзделген іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 12 наурыздағы
N 300 қаулысымен бекітілген
Екінші "Еуразиялық экономикалық саммитті"
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Алматы қаласы, 2002 жылғы 8-9 сәуір
1. Тоқаев                  - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы      Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер
министрі, төраға
2. Мәсімов Кәрім           - Қазақстан Республикасы
Қажымқанұлы               Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
3. Ыдырысов Ерлан          - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Әбілфайызұлы              істер бірінші вице-министрі,
төрағаның орынбасары
4. Есенбаев Мәжит          - Қазақстан Республикасының
Төлеубекұлы               Экономика және сауда министрі
5. Кәкімжанов              - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы     Мемлекеттік кіріс министрі
6. Мырзахметов             - Қазақстан Республикасының Көлік
Абылай Исабекұлы          және коммуникациялар министрі
7. Сүлейменов              - Қазақстан Республикасының Ішкі
Қайырбек Шошанұлы         істер министрі
8. Школьник Владимир       - Қазақстан Республикасының
Сергеевич                 Энергетика және минералдық
ресурстар министрі
9. Храпунов Виктор         - Алматы қаласының әкімі
Вячеславович

О проведении под эгидой Всемирного Экономического Форума второго "Евразийского экономического саммита" (город Алматы, 8-9 апреля 2002 года)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 300
В целях повышения международного имиджа Республики Казахстан и укрепления региональной интеграции, развития торгово-экономического, инвестиционного сотрудничества с другими государствами Центральной Азии, а также зарубежными странами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести в период с 8 по 9 апреля 2002 года в городе Алматы под эгидой Всемирного Экономического Форума второй "Евразийский экономический саммит" (далее - Саммит).
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета Саммита;
2) план мероприятий по подготовке и проведению Саммита.
3. Центральным исполнительным и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) в установленном порядке обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 марта 2002 года N 300
Состав
организационного комитета
второго "Евразийского экономического саммита"
г. Алматы, 8-9 апреля 2002 года
1.  Токаев                             - Государственный секретарь-
Касымжомарт Кемелевич                Министр иностранных дел
Республики Казахстан, председатель
2.  Масимов                            - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович                   Республики Казахстан,
заместитель председателя
3.  Идрисов                            - первый вице-Министр иностранных
Ерлан Абильфаизович                  дел Республики Казахстан,
заместитель председателя
4.  Есенбаев                           - Министр экономики и торговли
Мажит Тулеубекович                   Республики Казахстан
5.  Какимжанов                         - Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович                Республики Казахстан
6.  Мырзахметов                        - Министр транспорта и
Аблай Исабекович                     коммуникаций Республики Казахстан
7.  Сулейменов                         - Министр внутренних дел
Каирбек Шошанович                    Республики Казахстан
8.  Школьник                           - Министр энергетики и минеральных
Владимир Сергеевич                   ресурсов Республики Казахстан
9.  Храпунов                           - аким города Алматы
Виктор Вячеславович