"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 наурыз N 302
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996
жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан
Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi
жойылды деп тану туралы
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық Заңының Z952733_ 21-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң мәселелерi" туралы 1996 жылғы 3 маусымдағы N 3012 N963012_ өкiмiне:
2-тармақ алынып тасталсын;
аталған өкiмге қосымшадағы "Есеп комитетiнiң хатшылығы" деген жолда "хатшылығы" деген сөз "аппараты" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астана қаласында қалалық және аудандық соттар құру, Ақмола қалалық сотын тарату және Қазақстан Республикасы судьяларының санын ұлғайту туралы" 1998 жылғы 11 шiлдедегi N 4010 U984010_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 23, 196-құжат):
4-тармақ алынып тасталсын;
3) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар
туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29
U990029_
Жарлығына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат):
аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Парламентi Палаталарының аппараты" деген
жолда "292" деген сан "357" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi             325"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi             331
оның iшiнде:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы
өкілiнiң аппараты                                             6";

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 302
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в
некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу
Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038
U963038_
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента
Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 21 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года Z952733_ "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 года N 3012 N963012_ "Вопросы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета":
пункт 2 исключить;
в приложении к названному распоряжению в строке "Секретариат Счетного комитета" слово "Секретариат" заменить словом "Аппарат";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 11 июля 1998 года N 4010 U984010_ "Об образовании в городе Астане городского и районных судов, упразднении Акмолинского городского суда и увеличении численности судей Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 23, ст. 196):
пункт 4 исключить;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
U990029_
"О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных
органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1,
ст. 2):
в приложении 1 к названному Указу:
в строке "Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан" цифру "292"
заменить цифрой "357";
строку "Администрация Президента Республики Казахстан  325" изложить
в следующей редакции:
"Администрация Президента Республики Казахстан                     331
в том числе:
Аппарат специального представителя Президента
Республики Казахстан на космодроме "Байконыр"                       6";

"Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң аппараты" деген жолда "14" деген сан "31" деген санмен ауыстырылсын;
аталған Жарлыққа 3-қосымша осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмiн және Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдар санаттарының тiзбесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 318 U990318_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 560-құжат):
аталған Жарлықпен бекiтiлген Әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмiнде:
В санаттарының тобы "Референт" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Парламент депутатының көмекшiсi";
5) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 U010575_ Жарлығына:
2-тармақта "1-24" деген сандар "1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында "жылына екi лауазымдық жалақы мөлшерiндегi сауықтыру жәрдемақылары;" деген сөздерден кейiн "4-қосымшаға сәйкес еңбекақы төлеу шарттары осы Жарлықпен бекiтiлген мемлекеттiк органдардың орталық аппараттары мемлекеттiк қызметшiлерiне сыйлық беру үшiн жылына екi лауазымдық жалақы; зиянды және қауiптi еңбек жағдайлары үшiн мемлекеттiк қызметшiлерге өтемақылар;" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада "қызмет өткерудiң ерекше жағдайлары" деген сөздерден кейiн ", зиянды және қауiптi еңбек жағдайлары" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстан Республикасының Парламентi Палаталарының Төрағалары смета бойынша Қазақстан Республикасының Парламентiн ұстауға көзделген қаражаттарды үнемдеу есебiнен депутаттарға дербес сыйлық берсiн.";
жоғарыда аталған Жарлыққа 4-қосымша осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес
жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 20-қосымшада:
тақырыбында "әскери және арнаулы атақтары жоқ адамдардың жекелеген
санаттары" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақ алынып тасталсын;
2-тармақтың сегiзiншi, тоғызыншы және оныншы абзацтары алынып
тасталсын;
6-тармақта:
бiрiншi абзацта "әскери және арнаулы атақтары жоқ адамдарды қоса
алғанда" деген сөздер алынып тасталсын;
алтыншы, жетiншi, сегiзiншi және тоғызыншы абзацтар алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 21-қосымшаның тақырыбында "мен әскери атақтары жоқ адамдарының жекелеген санатына" деген сөздер алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 24-қосымшада:
тақырыбында "және арнаулы атақтары жоқ адамдарының жекелеген санаттарына" деген сөздер алынып тасталсын;

в строке "Аппарат Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета" цифру "14" заменить цифрой "31";
приложение 3 к названному Указу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 318 U990318_ "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих и Перечня категорий административных государственных должностей" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 560):
в Реестре должностей административных государственных служащих, утвержденном названным Указом:
группу категорий В после строки "Референт" дополнить строкой следующего содержания:
"Помощник депутата Парламента";
5) в Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета":
в пункте 2 цифры "1-24" заменить цифрами "1, 2, 3, 4, 5, б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26";
подпункт 1) пункта 3 после слов "пособий для оздоровления в размере двух должностных окладов в год;" дополнить словами "двух должностных окладов в год для премирования государственных служащих центральных аппаратов государственных органов, условия оплаты труда которых утверждены настоящим Указом согласно приложению 4; компенсаций за вредные и опасные условия труда государственным служащим;";
в пункте 4:
подпункт 1) дополнить словами "и компенсаций за вредные и опасные
условия труда";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Председателям Палат Парламента Республики Казахстан
самостоятельно премировать депутатов за счет экономии средств,
предусмотренных на содержание Парламента Республики Казахстан по смете.";
приложение 4 к вышеназванному Указу, изложить в новой редакции
согласно приложению 2 к настоящему Указу;
в приложении 20 к вышеназванному Указу:
в заголовке слова "и отдельных категорий лиц, не имеющих воинских и |
специальных званий" исключить;
пункт 1 исключить;
абзацы восьмой, девятый и десятый пункта 2 исключить;
в пункте 6:
в абзаце первом слова "включая лиц, не имеющих воинских и специальных
званий" исключить;
абзацы шестой, седьмой, восьмой и девятый исключить;
в заголовке приложения 21 к вышеназванному Указу слова "и отдельной категорией лиц, не имеющих воинских званий," исключить;
в приложении 24 к вышеназванному Указу:
в заголовке слова "и отдельными категориями лиц, не имеющих специальных званий," исключить;

2-тармақтың бiрiншi және төртiншi абзацтарында, 3-тармақтың бiрiншi абзацында және 4-тармақтың бiрiншi абзацында ", сондай-ақ басшы құрамның арнаулы атақтары жоқ адамдарына" деген сөздер алынып тасталсын;
6 және 9-тармақтар алынып тасталсын;
осы Жарлыққа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес мынадай мазмұндағы 25 және 26-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының аудандық (қалалық), облыстық және оларға теңестiрiлген соттарындағы судьялардың жалпы саны туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 U963038_ Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 23, 196-құжат)
күшi жойылды  деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi бұрын қабылданған актiлердi осы
Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
4. Осы Жарлық 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, 2002 жылғы "___"
N ______
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы "___"_______
N ____ Жарлығына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1999 жылғы 22 қаңтардағы
N 29 Жарлығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкiмшiлiгi жөнiндегі комитетi штат санының лимитi
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкiмшілiгi жөнiндегi комитет                                64
Облыстардағы, Астана қаласындағы, Алматы қаласындағы
әкiмшілер                                                     1745
Қазақстан Республикасы соттарының штат санының лимитi
Соттардың атауы         Жалпы штат           Оның ішінде
саны                судьялар
Облыстық және оларға теңестiрілген
соттар                                  1470                   572
Аудандық және оларға теңестiрілген
соттар                                  6097                  1551".
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы "___"_______
N ____ Жарлығына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2001 жылғы 25 наурыздағы
N 575 Жарлығына
4-қосымша
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің лауазымдық жалақыларын,
сауықтыруға арналған жәрдемақыларын есептеу үшін коэффициенттер
___________________________________________________________________________
Мемлекеттік!      Мемлекеттік қызметтің жылдармен есептегендегі өтілі
әкімшілік  !______________________________________________________________
лауазымдар !  1  ! 1- ! 2- ! 3- ! 5-  !7-  !9-дан! 11- ! 14- ! 17- !20-дан
санаттар.  !жылға!ден !ден !тен !тен  !ден !11-ге! ден ! тен ! ден !жоғары
ының тіз.  !дейін!2-ге!3-ке!5-ке!7-ге !9-ға!дейін!14-ке!17-ге!20-ға!
бесіне     !     !дей.!дей.!дей.!дейін!дей.!     !дейін!дейін!дейін!
сәйкес     !     !ін  !ін  !ін  !     !ін  !     !     !     !     !
санат      !     !    !    !    !     !    !     !     !     !     !
___________________________________________________________________________
А санаты
___________________________________________________________________________

в абзаце первом и четвертом пункта 2, в абзаце первом пункта 3 и абзаце первом пункта 4 слова "а также лицам, не имеющим специальных званий начальствующего состава," исключить;
пункты 6 и 9 исключить;
дополнить приложениями 25 и 26 следующего содержания согласно приложениям 3 и 4 к настоящему Указу.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от
18 июня 1996 года N 3038
U963038_
"Об общей численности судей районных
(городских), областных и приравненных к ним судов Республики Казахстан"
(САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 23, ст. 196).
3. Правительству Республики Казахстан привести ранее принятые акты в
соответствие с настоящим Указом.
4. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
Астана,________ 2002 г,
N_______
Приложение 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" ______ 2002 года N___
"Приложение 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 января 1999 года N 29
Лимит штатной численности Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан
Комитет по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан                         64
Администраторы в областях,
г. Астане, г. Алматы                                          1745
Лимит штатной численности судов Республики Казахстан
Наименование судов                   Общая штатная          В том числе
численность              судей
Областные и приравненные к ним суды       1470                  572
Районные и приравненные к ним суды        6097                 1551".
Приложение 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" ______ 2002 года N___
"Приложение 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2001 года N 575
Коэффициенты для исчисления
должностных окладов, пособий для оздоровления
административных государственных служащих
___________________________________________________________________________
Категория в!        Стаж государственной службы в годах
соответствии!______________________________________________________________
с Перечнем  ! до  !с 1 ! с 2! с 3!с 5  !с 7 !с 9  !с 11 !с 14 !с 17 !свыше
категорий   !года !до 2!до 3!до 5!до 7 !до 9!до 11!до 14!до 17!до 20!20 лет
администра- !     !    !    !    !     !    !     !     !     !     !
тивных госу-!     !    !    !    !     !    !     !     !     !     !
дарственных !     !    !    !    !     !    !     !     !     !     !
должностей  !     !    !    !    !     !    !     !     !     !     !
___________________________________________________________________________
Категория А
___________________________________________________________________________

А-1     8,55  8,98  9,41 9,83 10,26 10,52 10,77 11,03 11,29 11,37 11,54
A-2     6,40  6,72  7,04 7,36  7,68  7,87  8,06  8,26  8,45  8,51  8,64
A-3     5,10  5,36  5,61 5,87  6,12  6,27  6,43  6,58  6,73  6,78  6,89
А-4     4,40  4,62  4,84 5,06  5,28  5,41  5,54  5,68  5,81  5,85  5,94
А-5     3,90  4,10  4,29 4,49  4,68  4,80  4,91  5,03  5,15  5,19  5,27
А-6     2,55  2,68  2,81 2,93  3,06  3,14  3,21  3,29  3,37  3,39  3,44
А-7     2,20  2,31  2,42 2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
В санаты
В-1   11,11 11,67 12,22 12,78 13,33 13,67 14,00 14,33 14,67 14,78 15,00
В-2    7,36  7,73  8,10  8,46  8,83  9,05  9,27  9,49  9,72  9,79  9,94
B-3    4,90  5,15  5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
В-4    4,70  4,94  5,17  5,41  5,64  5,78  5,92  6,06  6,20  6,25  6,35
В-5    3,70  3,89  4,07  4,26  4,44  4,55  4,66  4,77  4,88  4,92  5,00
В-6    2,20  2,31  2,42  2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
В-7    1,92  2,01  2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
С санаты
С-1    6,93  7,27  7,62  7,97  8,31  8,52  8,73  8,94  9,15  9,21  9,35
С-2    6,00  6,30  6,60  6,90  7,20  7,38  7,56  7,74  7,92  7,98  8,10
С-3    4,90  5,15  5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
С-4    3,70  3,89  4,07  4,26  4,44  4,55  4,66  4,77  4,88  4,92  5,00
C-5    3,07  3,22  3,38  3,53  3,68  3,78  3,87  3,96  4,05  4,08  4,14
С-6    2,85  2,99  3,14  3,28  3,42  3,51  3,59  3,68  3,76  3,79  3,85
С-7    2,60  2,73  2,86  2,99  3,12  3,20  3,28  3,35  3,43  3,46  3,51
C-8    2,55  2,68  2,81  2,93  3,06  3,14  3,21  3,29  3,37  3,39  3,44
С-9    2,20  2,31  2,42  2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
С-10    1,92  2,01  2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
С-11    1,65  1,73  1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
С-12    1,57  1,65  1,73  1,81  1,88  1,93  1,98  2,03  2,07  2,09  2,12
С-13    1,55  1,63  1,71  1,78  1,86  1,91  1,95  2,00  2,05  2,06  2,09
D санаты
D-1    6,20   6,51 6,82  7,13  7,44  7,63  7,81  8,00  8,18  8,25  8,37
D-2    4,90   5,15 5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
D-3    3,70   3,89 4,07  4,26  4,44  4,55  4,66  4,77  4,88  4,92  5,00
D-4    2,55   2,68 2,81  2,93  3,06  3,14  3,21  3,29  3,37  3,39  3,44
D-5    1,92   2,01 2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
D-6    1,65   1,73 1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
D-7    1,57   1,65 1,73  1,81  1,88  1,93  1,98  2,03  2,07  2,09  2,12
D-8    1,50   1,58 1,65  1,73  1,80  1,85  1,89  1,94  1,98  2,00  2,03
Е санаты

А-1     8,55  8,98  9,41 9,83 10,26 10,52 10,77 11,03 11,29 11,37 11,54
A-2     6,40  6,72  7,04 7,36  7,68  7,87  8,06  8,26  8,45  8,51  8,64
A-3     5,10  5,36  5,61 5,87  6,12  6,27  6,43  6,58  6,73  6,78  6,89
А-4     4,40  4,62  4,84 5,06  5,28  5,41  5,54  5,68  5,81  5,85  5,94
А-5     3,90  4,10  4,29 4,49  4,68  4,80  4,91  5,03  5,15  5,19  5,27
А-6     2,55  2,68  2,81 2,93  3,06  3,14  3,21  3,29  3,37  3,39  3,44
А-7     2,20  2,31  2,42 2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
Категория В
В-1   11,11 11,67 12,22 12,78 13,33 13,67 14,00 14,33 14,67 14,78 15,00
В-2    7,36  7,73  8,10  8,46  8,83  9,05  9,27  9,49  9,72  9,79  9,94
B-3    4,90  5,15  3,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
В-4    4,70  4,94  5,17  5,41  5,64  5,78  5,92  6,06  6,20  6,25  6,35
В-5    3,70  3,89  4,07  4,26  4,44  4,55  4,66  4,77  4,88  4,92  5,00
В-6    2,20  2,31  2,42  2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
В-7    1,92  2,01  2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
Категория С
С-1    6,93  7,27  7,62  7,97  8,31  8,52  8,73  8,94  9,15  9,21  9,35
С-2    6,00  6,30  6,60  6,90  7,20  7,38  7,56  7,74  7,92  7,98  8,10
С-3    4,90  5,15  5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
С-4    3,70  3,89  4,07  4,26  4,44  4,55  4,66  4,77  4,88  4,92  5,00
C-5    3,07  3,22  3,38  3,53  3,68  3,78  3,87  3,96  4,05  4,08  4,14
С-6    2,85  2,99  3,14  3,28  3,42  3,51  3,59  3,68  3,76  3,79  3,85
С-7    2,60  2,73  2,86  2,99  3,12  3,20  3,28  3,35  3,43  3,46  3,51
C-8    2,55  2,68  2,81  2,93  3,06  3,14  3,21  3,29  3,37  3,39  3,44
С-9    2,20  2,31  2,42  2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
С-10    1,92  2,01  2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
С-11    1,65  1,73  1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
С-12    1,57  1,65  1,73  1,81  1,88  1,93  1,98  2,03  2,07  2,09  2,12
С-13    1,55  1,63  1,71  1,78  1,86  1,91  1,95  2,00  2,05  2,06  2,09
Категория D
D-1    6,20   6,51 6,82  7,13  7,44  7,63  7,81  8,00  8,18  8,25  8,37
D-2    4,90   5,15 5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
D-3    3,70   3,89 4,07  4,26  4,44  4,55  4,66  4,77  4,88  4,92  5,00
D-4    2,55   2,68 2,81  2,93  3,06  3,14  3,21  3,29  3,37  3,39  3,44
D-5    1,92   2,01 2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
D-6    1,65   1,73 1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
D-7    1,57   1,65 1,73  1,81  1,88  1,93  1,98  2,03  2,07  2,09  2,12
D-8    1,50   1,58 1,65  1,73  1,80  1,85  1,89  1,94  1,98  2,00  2,03
Категория Е

Е-1    6,00   6,30 6,60  6,90  7,20  7,38  7,56  7,74  7,92  7,98  8,10
Е-2    4,90   5,15 5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
Е-3    3,07   3,22 3,38  3,53  3,68  3,78  3,87  3,96  4,05  4,08  4,14
Е-4    2,85   2,99 3,14  3,28  3,42  3,51  3,59  3,68  3,76  3,79  3,85
Е-5    2,20   2,31 2,42  2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
Е-6    1,92   2,01 2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
В-7    1,65   1,73 1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
Е-8    1,57   1,65 1,73  1,81  1,88  1,93  1,98  2,03  2,07  2,09  7,12
В-9    1,55   1,63 1,71  1,78  1,86  1,91  1,95  2,00  2,05  2,06  2,09
___________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы "___"_______
N ____ Жарлығына
3-қосымша
"Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1999 жылғы 25 наурыздағы
N 575 Жарлығына
25-қосымша
Аумақтық салық органдарының мемлекеттік әкімшілік
қызметшілеріне ерекше еңбек жағдайлары үшін өтемақылар
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдар          Лауазымдық жалақыға
санаттарының тізбесіне сәйкес санат      өтемақылар төлемдерінің
мөлшері, %
С-9                                  20
С-10                                 30
С-11                                 45
С-12, С-13                           50".
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы "___"_______
N ____ Жарлығына
4-қосымша
"Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2001 жылғы 25 наурыздағы
N 575 Жарлығына
26-қосымша
Медициналық-әлеуметтiк сараптау мамандандырылған
бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк қызметшiлеріне зиянды және қауiптi
еңбек жағдайлары үшiн өтемақылар
Зиянды және қауiптi еңбек жағдайлары үшiн өтемақылар медициналық-әлеуметтiк сараптау мамандандырылған бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк қызметшiлерiне мынадай мөлшерлерде белгiленедi:
туберкулезбен ауыратындардың мүгедектiк себептерiн, топтарын және
еңбек қабiлетiн жоғалту дәрежесiн белгiлеу бойынша - базалық лауазымдық
жалақының 30 пайызы;
психикалық ауыратындардың мүгедектiк себептерiн, топтарын және еңбек
қабiлетiн жоғалту дәрежесiн белгiлеу бойынша - базалық лауазымдық
жалақының 20 пайызы.".
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбекоа Б.А.

Е-1    6,00   6,30 6,60  6,90  7,20  7,38  7,56  7,74  7,92  7,98  8,10
Е-2    4,90   5,15 5,39  5,64  5,88  6,03  6,17  6,32  6,47  6,52  6,62
Е-3    3,07   3,22 3,38  3,53  3,68  3,78  3,87  3,96  4,05  4,08  4,14
Е-4    2,85   2,99 3,14  3,28  3,42  3,51  3,59  3,68  3,76  3,79  3,85
Е-5    2,20   2,31 2,42  2,53  2,64  2,71  2,77  2,84  2,90  2,93  2,97
Е-6    1,92   2,01 2,11  2,20  2,30  2,36  2,42  2,47  2,53  2,55  2,59
Е-7    1,65   1,73 1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
Е-8    1,57   1,65 1,73  1,81  1,88  1,93  1,98  2,03  2,07  2,09  2,12
Е-9    1,55   1,63 1,71  1,78  1,86  1,91  1,95  2,00  2,05  2,06  2,09
_________________________________________________________________________".
Приложение 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" ______ 2002 года N___
"Приложение 25
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2001 года N 575
Компенсации за особые условия труда
административным государственным служащим
территориальных налоговых органов
___________________________________________________________________________
Категория в соответствии с Перечнем  !   Размер выплат компенсаций к
категорий административных           !     должностному окладу, %
государственных должностей           !
__________________________________________________________________________
С-9                                  20
С-10                                 30
С-11                                 45
С-12, С-13                              50
_________________________________________________________________________".
Приложение 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" ______ 2002 года N___
"Приложение 26
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2001 года N 575
Компенсации за вредные и опасные условия труда государственным
служащим специализированных подразделений
медико-социальных экспертиз
Компенсации за вредные и опасные условия труда устанавливаются государственным служащим специализированных подразделений медико-социальных экспертиз в следующих размерах:
по установлению причин, групп инвалидности и степени утраты трудоспособности больных туберкулезом - 30 процентов от базового должностного оклада;
по установлению причин, групп инвалидности и степени утраты трудоспособности психических больных - 20 процентов от базового должностного оклада.".
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)