Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 наурыз N 304 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.04. N 102 (2005 жылғы 1 қарашадан бастап күшiне енедi) қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлі мен Алакөл көлдер жүйесінде балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерін бөлу жөніндегі жекелеген мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлі мен Алакөл көлдер жүйесінде балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және табиғат пайдаланушылар арасында балық және басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу мәселелері бойынша конкурс (тендер) өткізу жөніндегі комиссия құрамына:
Құлмұханов Шалбай Құлмұханұлы - Алматы облысының әкімі енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Нұрқаділов Заманбек Қалабайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 304. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 февраля 2005 г. N 102 (вступает в силу с 1 ноября 2005 г. (P050102)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158  P000158_  "Отдельные вопросы по закреплению рыбопромысловых участков и распределения лимита вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер" следующие изменения:
в пункте 2:
ввести в состав комиссии по проведению конкурса (тендера) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер между природопользователями:
Кулмаханова Шалбая Кулмахановича - акима Алматинской области;
вывести из указанного состава Нуркадилова Заманбека Калабаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан