Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1739 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 наурыз N 305
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Астана қаласы әкiмiнiң және энергиямен жабдықтаушы ұйымның 2002 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Астана қаласында салынған орталық мемлекеттiк органдардың қалған объектiлерi бойынша электр энергетикасының объектілерiн ұлғайтуға және қайта құруға арнап қосымша қуаттарды жалғау үшiн төлемдер мен қосымша жүктемелердi қосу қажет емес деген ақпараты назарға алынсын.
2. "Орталық мемлекеттiк органдар объектілерiнiң қосымша жүктемелерiн қосу кезінде энергетикалық қуаттарды қайта құруға және ұлғайтуға қатысуға 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1739 P011739_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген Орталық мемлекеттiк органдар объектiлерiнiң қосымша жүктемелерiн қосу кезiнде энергетикалық қуаттарды қайта құруға және ұлғайтуға қатысуға 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты пайдалану ережесiнде:
3-бөлiмнiң 6-тармағындағы "орындалған жұмыстар кесiмдерiнiң" деген
сөздер "энергиямен жабдықтаушы ұйым ұсынған есептердiң және объектiлердi
жылу-энергиямен жабдықтау көздерiне қосу туралы кесiмнiң дұрыстығы туралы
уәкiлеттi органның қорытындысының" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1739
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 305
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к сведению информацию акима города Астаны и энергоснабжающей организации, что по остальным объектам центральных государственных органов, построенных в городе Астане по состоянию на 1 января 2002 года, платы за присоединение дополнительных мощностей для расширения и реконструкции объектов электроэнергетики и подключение дополнительных нагрузок не требуется.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1739 P011739_ "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год на участие в реконструкции и расширении энергетических мощностей при подключении дополнительных нагрузок объектов центральных исполнительных органов" следующее изменение:
в Правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год на участие в реконструкции и расширении энергетических мощностей при подключении дополнительных нагрузок объектов центральных исполнительных органов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 6 раздела 3 слова "актов выполненных работ" заменить словами
"заключения уполномоченного органа о правильности расчетов, представленных
энергоснабжающей организацией и акта о подключении объектов к источникам
теплоэнергоснабжения".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)