"Дене дайындығы мен спорт бас басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 наурыз N 332
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Дене дайындығы мен спорт бас басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Спорт комитеті - Орталық армия спорт клубы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Спорт комитеті) болып қайта аталсын.
2. Спорт комитеті штат санының лимиті Қазақстан Республикасының Президенті бекіткен Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері штат санының лимиті шегінде 1003 бірлік санында белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі:
1) Спорт комитетінің Жарғысына тиісті өзгерістер енгізсін;
2) Спорт комитетінің әділет органдарында қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании государственного учреждения "Главное управление физической подготовки и спорта"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 332
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное учреждение "Главное управление физической подготовки и спорта" в государственное учреждение "Спортивный комитет - Центральный спортивный клуб армии Министерства обороны Республики Казахстан" (далее - Спортивный комитет).
2. Утвердить лимит штатной численности Спортивного комитета в количестве 1003 единиц в пределах лимита штатной численности Вооруженных Сил Республики Казахстан, утвержденного Президентом Республики Казахстан.
3. Министерству обороны Республики Казахстан:
1) внести соответствующие изменения в Устав Спортивного комитета;
2) обеспечить перерегистрацию Спортивного комитета в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)