2002 жылы жекешелендiруге жататын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 наурыз N 352
"Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 880 P010880_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 2002 жылы жекешелендiруге жататын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Тiзбеге енгiзiлген республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар оларды акционерлiк қоғамдар етiп қайта құрғаннан кейiн мүлiктiк кешендер не акциялардың мемлекеттiк пакеттерi түрiнде жекешелендiруге жатады деп белгiленсiн.
3. Тiзбеге енгiзiлген кәсiпорындарға қатысты мемлекеттiк басқару
органдары заңнамада белгiленген тәртiппен бiр ай мерзiмде сатуға қойылатын
акциялардың мемлекеттiк пакеттерiнiң мөлшерiн көрсете отырып, алдын ала
акционерлiк қоғамдар етiп қайта құрылумен жекешелендiрiлуi көзделетiн
кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру туралы Қазақстан Республикасының Yкiметi
шешiмдерiнiң жобаларын енгiзсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 наурыздағы
N 352 қаулысымен
бекiтiлген
2002 жылы жекешелендiруге жататын
республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
1. "Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны        Көкшетау қаласы
қорғаудың ақпараттық-талдау
орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi
2. "Ақмола мемлекеттiк "Елорда" баспасы"         Астана қаласы
шаруашылық жүргiзу құқығындағы
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
3. "Абай" журналы" республикалық мемлекеттiк     Семей қаласы
кәсiпорны
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
4. "Дән" қонақ үйi" шаруашылық жүргiзу           Алматы қаласы
құқығындағы республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
Қазақстан Республикасының
Статистика жөнiндегi агенттiгi
5. "Қазстатақпарат" ақпараттық-баспа             Алматы қаласы
орталығы" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Перечне республиканских государственных предприятий, подлежащих приватизации в 2002 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2002 года N 352
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 880 P010880_ "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень республиканских государственных предприятий, подлежащих приватизации в 2002 году (далее - Перечень).
2. Установить, что республиканские государственные предприятия, включенные в Перечень, подлежат приватизации в виде имущественных комплексов либо государственных пакетов акций после преобразования их в акционерные общества.
3. Органам государственного управления в отношении предприятий, включенных в Перечень, в месячный срок в установленном законодательством порядке внести проекты решений Правительства Республики Казахстан о реорганизации предприятий, предполагаемых к приватизации с предварительным преобразованием в акционерные общества, с указанием размеров государственных пакетов акций, выставляемых на продажу.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 марта 2002 г. N 352
Перечень
Республиканских государственных предприятий,
подлежащих приватизации в 2002 году
Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
1. Республиканское государственное                    город Кокшетау
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Информационно-аналитический
центр природных ресурсов и охраны
окружающей среды"
Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан
2. Республиканское государственное                    город Астана
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Акмолинское государственное
издательство "Елорда"
3. Республиканское государственное                     город
предприятие "Журнал "Абай"                          Семипалатинск
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
4. Республиканское государственное                     город Алматы
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Конак уй "Дан"
Агентство Республики Казахстан по
статистике
5. Республиканское государственное                     город Алматы
предприятие "Информационно-
издательский центр "Казстатинформ"
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)