TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 488 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестіруші болып Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Асқар Ерболатұлы Досаев белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 N 470 қаулысымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестірушісі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 13 қаңтардағы N 49 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 3, 34-құжат);
2) "TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1712 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 493-құжат).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 357. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 488
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Национальным координатором от Республики Казахстан по программе TACIS Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 470.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 января 1995 года N 49 "О Национальном координаторе от Республики Казахстан по программе TACIS" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 34);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1712 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 493).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан