Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 маусымдағы N 757 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 28 наурыз N 364
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 маусымдағы N 757
P010757_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Бурабай селосында тұратын" деген сөздер алынып
тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2001 года N 757
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 364
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2001 года N 757 P010757_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "проживающим в селе Бурабай," исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)