Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 наурыз N 371. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу
жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 28 желтоқсандағы N 2005
P992005_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 572-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
1) 1-тармақта:
бірінші абзацтағы ", оның ішінде халықаралық ұйымдардың" деген сөздер
алынып тасталсын;
Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешек мәселелері жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Павлов - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі, төраға;
Елекеев - Қазақстан Республикасының
Ирак Қасымұлы Әділет вице-министрі,
төрағаның орынбасары;
Ыдырысов - Қазақстан Республикасының
Ерлан Әбілфайызұлы Сыртқы істер бірінші вице-министрі;
Тұяқбаев - Қазақстан Республикасының
Руслан Шеризатұлы Көлік және коммуникациялар
вице-министрі;
көрсетілген құрамнан Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы, Белоруков Николай
Васильевич, Әбіқаев Нұртай Әбіқайұлы, Зверьков Вадим Павлович шығарылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Шетелдік ұйымдардың алдындағы
берешек мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ереженің "1.
Жалпы ережелер" деген бөлімде ", оның ішінде халықаралық ұйымдардың" деген
сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 371. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28
декабря 1999 года N 2005
P992005_
"О дополнительных мерах по решению
проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 572) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в абзаце первом слова ", в том числе международными организациями"
исключить;
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам задолженности
перед иностранными организациями:
Павлова - Заместителя Премьер-Министра Республики
Александра Сергеевича Казахстан - Министра финансов Республики
Казахстан, председателем;
Елекеева - вице-Министра юстиции Республики Казахстан,
Ирака Касымовича заместителем председателя;
Идрисова - первого вице-Министра иностранных дел
Ерлана Абильфаизовича Республики Казахстан;
Туякбаева - вице-Министра транспорта и коммуникаций
Руслана Шеризатовича Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича, Белорукова Николая Васильевича, Абыкаева Нуртая Абыкаевича, Зверькова Вадима Павловича;
2) в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам задолженности перед иностранными организациями, утвержденном указанным постановлением, в разделе 1 "Общие положения" слова ", в том числе международными организациями" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)