Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 наурыз N 372. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, N 44-45, 538-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасында: 9 "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспары" деген бөлімдегі: 3 "Құқық қорғау қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар" деген тарауда: реттік нөмірі 18-жол алынып тасталсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А., Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 372. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 538) следующее изменение:
в Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 9 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы":
в главе 3 "Меры по совершенствованию правоохранительной деятельности":
строку, порядковый номер 18, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Пучкова О.Я.)