2002 жылға арналған мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру және пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 наурыз N 379
"Мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394 P010394_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2002 жылға арналған көлем:
мемлекеттік азық-түліктік астық резерві 500 000 (бес жүз мың) тонна
мөлшерінде;
мемлекеттік жемдік астық ресурстары 15 000 (он бес мың) тоннаға
дейінгі мөлшерде;
мемлекеттік тұқымдық астық ресурстары 120 000 (бір жүз жиырма мың)
тоннаға дейінгі мөлшерде;
мемлекеттік сатылатын астық ресурстарына сатып алу 450 000 (төрт жүз
елу мың) тонна мөлшерінде белгіленсін.
2. 2002 жылға арналған пайдалану көлемі:
мемлекеттік жемдік астық ресурстары 15 000 (он бес мың) тоннаға
дейінгі мөлшерде;
мемлекеттік тұқымдық астық ресурстары 120 000 (бір жүз жиырма мың)
тоннаға дейінгі мөлшерде белгіленсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О формировании и использовании государственных ресурсов зерна на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года N 379
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 P010394_ "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов зерна" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить на 2002 год объемы:
государственного резерва продовольственного зерна в размере 500000 (пятьсот тысяч) тонн;
государственных ресурсов фуражного зерна в размере до 15000 (пятнадцать тысяч) тонн;
государственных ресурсов семенного зерна в размере до 120000 (сто двадцать тысяч) тонн;
закупа в государственные реализационные ресурсы зерна порядка 450000 (четыреста пятьдесят тысяч) тонн.
2. Установить объемы использования на 2002 год:
государственных ресурсов фуражного зерна в размере до 15000 (пятнадцать тысяч) тонн;
государственных ресурсов семенного зерна в размере до 120000 (сто двадцать тысяч) тонн.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Пучкова О.Я.)