Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің "Қазинтерспорт" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 наурыз N 382
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің "Қазинтерспорт" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия "Казинтерспорт" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года N 382
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Республиканское государственное казенное предприятие "Казинтерспорт" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту (далее - Предприятие).
2. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан