Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 23 ақпандағы N 238 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 сәуір N 404
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ислам даму банкінің Құрылтайшы шартына қосылу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 23 ақпандағы N 238
P960238_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1996 года N 238
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года N 404
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1996 года N 238 P960238_ "О присоединении к Учредительному договору Исламского банка развития".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)