Дүниежүзiлiк Экономикалық Форум аясында екiншi "Еуразиялық экономикалық саммиттi" өткiзуге (Алматы қаласы, 2002 жылғы 8-9 сәуiр) қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 сәуір N 405
"Дүниежүзiлiк Экономикалық Форум аясында екiншi "Еуразиялық экономикалық саммиттi" өткiзу туралы (Алматы қаласы, 2002 жылғы 8-9 сәуiр)" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы N 300 P020300_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) және Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Дүниежүзiлiк Экономикалық Форум аясында екiншi "Еуразиялық экономикалық саммиттi" өткiзуге арналған шығыстарды 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету", "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламалары бойынша көзделген қаражаттың есебiнен, қоса берiлiп отырған шығыстар сметасының шегiнде, сондай-ақ демеушiлiк қаражат есебiнен және
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi мен Дүниежүзiлiк
Экономикалық Форумы арасындағы 2001 жылғы 13 қарашадағы Өзара түсiнiстiк
туралы меморандумға сәйкес қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 5 сәуiрдегi
N 405 қаулысына
қосымша
Дүниежүзілік Экономикалық Форум аясында екінші "Еуразиялық
экономикалық саммиттi" өткiзуге арналған шығыстар сметасы
(Алматы қаласы, 2002 жылғы 8-9 сәуiр)
___________________________________________________________________________
Р/с|                                       |Бағдарламалар бойынша| Жиыны
N |      Қызмет көрсетулердiң атауы       |  шығындар (теңге)   |(теңге)
|                                       |_____________________|
|                                       |"Ресми   |"Өкiлдiк   |
|                                       |делега.  |шығыстар"  |
|                                       |цияларға |           |
|                                       |қызмет   |           |
|                                       |көрсету" |           |
___________________________________________________________________________
1   Делегациялардың тұруы - барлығы,         8914642    1804972   10719614
соның iшiнде:
"Анкара" қонақ үйiнде: 9 делегация       2345399     479196    2824595
- барлығы 13 адам
1 президенттік "Sultan" нөмiрi -          665550
1 х $1250 + 16% ҚҚС х 3 күн x 153 теңге
1 президенттік "Pasha" нөмiрi -           569711
1 х $1070 + 16% ҚҚС х 3 күн х 153 теңге
5 нөмiр (VIP люкс) - 5 х $405 + 16%       862553     215638
ҚҚС х 3 күн х 153 теңге
4 нөмiр (люкс) - 4 х $165 + 16% ҚҚС        87853     263558
х 3 күн х 153 теңге
2 нөмiр (стандарт) (ПКҚ, мед. қызм.)      159732
2 х $150 + 16% ҚҚС х 3 күн x 153 теңге
"Рахат Палас" қонақ үйiнде: 5 делегация  1075528     793336    1868864
- барлығы 8 адам
1 президенттік нөмiр - 1 x $1550 +        825282
16% ҚҚС x 3 күн х 153 теңге
2 нөмiр (VIР люкс) - 2 х $310 +                      330113
16% ҚҚС x 3 күн х 153 теңге
3 нөмiр (люкс) - 3 х $290 + 16% ҚҚС                  463223
х 3 күн х 153 теңге
2 нөмiр (стандарт) (ПКҚ, мед. қызм.)      250246
2 x $235 + 16% ҚҚС x 3 күн x 153 теңге
"Достық" қонақ үйiнде: 5 делегация -     1567503     532440    2099943
барлығы 12 адам
2 президенттік нөмiр - 2 х $850 +         905148
16% ҚҚС x 3 күн х 153 теңге
8 нөмiр (люкс) - 8 х $250 + 16% ҚҚС       532440     532440
x 3 күн х 153 теңге
2 нөмiр (стандарт) (ПКҚ, мед. қызм.)      129915
2 x $122 + 16% ҚҚС x 3 күн x 153 теңге
N 3 резиденция: 3 делегация (1+2) -      2595112               2595112
барлығы 11 адам
3 президенттік нөмiр - 3 х $800 +        1277856
16% ҚҚС x 3 күн x 153 теңге
6 нөмiр (люкс) - 6 х $383 + 16% ҚҚС      1223547
х 3 күн x 153 теңге
2 нөмiр (стандарт) - 2 х $88 + 16% ҚҚС     93709
x 3 күн x 153 теңге
"Алмалы" резиденциясы: 1 делегация       1331100               1331100
(1+2) - барлығы 5 адам апартаменттер,

О выделении средств на проведение под эгидой Всемирного Экономического Форума второго "Евразийского экономического саммита" (город Алматы, 8-9 апреля 2002 года)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года N 405
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 300 P020300_ "О проведении под эгидой Всемирного Экономического Форума второго "Евразийского экономического саммита" (город Алматы, 8-9 апреля 2002 года), Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) и Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение под эгидой Всемирного Экономического Форума второго "Евразийского экономического саммита" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программам "Обслуживание официальных делегаций", "Представительские затраты" в пределах прилагаемой сметы расходов, а также спонсорских средств и согласно Меморандуму о взаимопонимании между Министерством иностранных дел Республики Казахстан и Всемирным Экономическим Форумом от 13 ноября 2001 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 апреля 2002 года N 405
Смета расходов
на проведение под эгидой Всемирного экономического
форума второго "Евразийского экономического саммита"
(8-9 апреля 2002 года, г. Алматы)
___________________________________________________________________________
N !     Наименование услуг        !Затраты по программе (тенге)!  Итого
п/п!                               !____________________________!  (тенге)
!                               !"Обслуживание !"Представите-!
!                               !официальных   !   льские    !
!                               !делегаций"    !   затраты   !
___________________________________________________________________________
1  Проживание делегаций - всего      8 914 642      1 804 972   10 719 614
в т.ч.:
в гостинице "Анкара":
9 делегаций - всего 13 человек    2 345 399        479 196    2 824 595
1 президентский номер "Sultan" -
1 х $1250 + 16% НДС х 3 дня х
153 тенге                           665 550
1 президентский номер "Pasha" -
1 х $1070 + 16% НДС х 3 дня х
153 тенге                           569 711
5 номеров (VIP люкс) - 5 х
$405 + 16% НДС х 3 дня х
153 тенге                           862 553        215 638
4 номера (люкс) - 4 х $165 +
16% НДС х 3 дня х 153 тенге          87 853        263 558
2 номера (стандарт)(СОП,
мед обсл.) - 2 х $150 + 16%
НДС х 3 дня х 153 тенге             159 732
в гостинице "Рахат Палас":
5 делегаций - всего 8 человек     1 075 528        793 336    1 868 864
1 президентский номер -
1 х $1550 + 16% НДС х 3 дня х
153 тенге                           825 282
2 номера (VIP люкс) - 2 х $310 +
16% НДС х 3 дня х 153 тенге                        330 113
3 номера (люкс) - 3 х $290 +
16% НДС х 3 дня х 153 тенге                        463 223
2 номера (стандарт) (СОП,
мед обсл.)- 2 х $235 +
16% НДС х 3 дня х 153 тенге         250 246
в гостинице "Достык":
5 делегаций - всего 12 человек    1 567 503        532 440    2 099 943