"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік дактилоскопиялық тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 сәуір N 419
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 желтоқсандағы N 1628
P011628_
қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік
дактилоскопиялық тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О государственной дактилоскопической регистрации в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2002 года N 419
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О государственной дактилоскопической регистрации в Республике Казахстан", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года N 1628 P011628_ .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)