Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті мемлекеттік мекемелерінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 сәуір N 422
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Мекеме) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Мекеменің әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 28 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

Некоторые вопросы государственных учреждений Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2002 года N 422
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области" в государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы" (далее - Учреждение).
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию Учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 28.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан