Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 тамыздағы N 1061 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 сәуір N 442
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 тамыздағы N 1061
P011061_
қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "орындауға" деген сөзден кейін ", сондай-ақ жылумен
жабдықтаушы ұйымдар үшін отын сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2001 года N 1061
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года N 442
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2001 года N 1061 P011061_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить словами ", а также на приобретение топлива для
теплоснабжающих организаций".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)