Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 сәуір N 445. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 P990813_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен берiлген
несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар
мемлекеттік емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен
оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi
ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Павлов - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi, төраға;
Нұриманов - Қазақстан Республикасының
Мақсұт Әнуәрбекұлы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша);
Свечников - Қазақстан Республикасының
Вячеслав Иванович Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Мемлекеттiк құқықтық бөлiмi
құқықтық тәртiп және заңдылық
секторының меңгерушiсi
(келiсiм бойынша);
Уәйiсов - Қазақстан Республикасы Бас
Мерей Құрманұлы Прокурорының орынбасары
(келiсiм бойынша);
Ыбырайымов - Қазақстан Республикасының
Рүстем Әнуарұлы Қаржы полициясы агенттiгi
төрағасының бiрiншi
орынбасары;
Әйiмбетов - Қазақстан Республикасының
Сейiтсұлтан Сүлейменұлы Әдiлет вице-министрi;
Аймақов - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы Экономика және сауда вице-
министрi;
Өтеғұлов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәулен Амангелдiұлы министрлiгiнiң Мемлекеттiк
қарыз алу департаментi
директорының мiндетiн
атқарушы, хатшы;
Смағұлов - Қазақстан Республикасы
Болат Советұлы Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен
жұмыс істеу жөніндегі комитеті
төрағасының орынбасары;
Жұмамбаева - "Қазақстан Эксимбанкi" жабық
Құралай Сейсембайқызы акционерлік қоғамының
басқармасы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша);
Мейрамбеков - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту
Темiржан Қадырбекұлы қоры" жабық акционерлiк
қоғамы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша);
Тұртаев - "Қазақстанның Даму Банкi"
Алмат Керiмбайұлы жабық акционерлiк қоғамы
президентiнiң кеңесшiсi
(келiсiм бойынша);
Күзембаева - "Медетшi қор" жабық
Маржан Бопайқызы акционерлік қоғамының
президентi (келiсiм бойынша);
Төлегенов - Қазақстан Республикасының
Нариман Майданұлы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi
Салық төлеушiлермен жұмыс
iстеу жөнiндегi департаментiнiң
директоры;
Досмұқаметов - Қазақстан Республикасының
Қанат Мұхаметкәрiмұлы Ұлттық Банкi Үйлестiру
басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша);
"Дунаев Арман Ғалиасқарұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк қарыз алу департаментiнiң директоры, хатшы;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Дунаев - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы Қаржы вице-министрi,
төрағаның орынбасары;";
көрсетiлген құрамнан: Жандосов Ораз Әлиұлы, Досаев Ерболат
Асқарбекұлы, Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы, Байжанов Ұлан Сапарұлы,
Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы, Жақсылықов Тимур Ермекұлы, Ким Георгий
Владимирович, Тәжияқов Бейсенғали Шамғалиұлы, Өксiкбаев Омархан Нұртайұлы,
Үмбетов Алтынбек Смағұлұлы, Елубаев Бауыржан Ысқақұлы, Нұқышев Азат
Ғалымұлы, Түзелбаев Нұрғали Ошпанбайұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 445. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 P990813_ "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и
реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также
средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках
негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии
Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Павлова - Заместителя Премьер-Министра
Александра Сергеевича Республики Казахстан - Министра
финансов Республики Казахстан,
председателем;
Нуриманова - заместителя Председателя
Максута Ануарбековича Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию);
Свечникова - заведующего сектором правопорядка
Вячеслава Ивановича и законности Государственно-правового
отдела Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию);
Ваисова - заместителя Генерального Прокурора
Мерея Курмановича Республики Казахстан (по согласованию);
Ибраимова - первого заместителя Председателя
Рустама Анваровича Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан;
Аимбетова - вице-Министра юстиции Республики
Сейтсултана Сулейменовича Казахстан;
Аймакова - вице-Министра экономики и торговли
Бауыржана Жанабековича Республики Казахстан;
Утегулова - исполняющего обязанности директора
Маулена Амангельдиевича Департамента государственного
заимствования Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарем;
Смагулова - заместителя Председателя Комитета
Болата Советовича по работе с несостоятельными
должниками Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан;
Джумамбаеву - заместителя председателя правления
Куралай Сейсембаевну закрытого акционерного общества
"Эксимбанк Казахстан"
(по согласованию);
Мейрамбекова - председателя правления закрытого
Темиржана Кадырбековича акционерного общества "Фонд развития
малого предпринимательства"
(по согласованию);
Туртаева - советника президента закрытого
Алмата Керимбаевича акционерного общества "Банк
Развития Казахстана" (по согласованию);
Кузембаеву - президента закрытого акционерного
Маржан Бопаевну общества "Реабилитационный фонд"
(по согласованию);
Тулегенова - директора Департамента по работе
Наримана Майдановича с налогоплательщиками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан;
Досмукаметова - начальника Управления координации
Каната Мухаметкаримовича Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
строку:
"Дунаев Арман Галиаскарович - директор Департамента государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь;" изложить в следующей редакции:
"Дунаев - вице-Министр финансов Республики
Арман Галиаскарович Казахстан, заместитель председателя;";
вывести из указанного состава: Джандосова Ураза Алиевича, Досаева Ерболата Аскарбековича, Палымбетова Болата Абылкасымовича, Байжанова Улана Сапаровича, Кузутбаеву Ажар Килмбековну, Жакселекова Тимура Эрмековича, Кима Георгия Владимировича, Таджиякова Бейсенгали Шамгалиевича, Оксикбаева Омархана Нуртаевича, Умбетова Алтынбека Смагуловича, Елубаева Бауыржана Ыскакулы, Нукушева Азата Галимовича, Тузельбаева Нургали Ошпанбаевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)