Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 сәуір N 450
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына мынадай өзгеріс
енгізілсін:
9-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года N 450
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27
декабря 2001 года N 1715
P011715_
"О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующее изменение:
абзац третий пункта 9 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)