Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 сәуірдегі N 453 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қожа Ахмет Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 P940273_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасынан Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті Өкілетті Кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Беркімбаева               - Қазақстан Республикасының Білім
Шәмша Көпбайқызы            және ғылым министрі,
Кеңес төрағасының орынбасары;
Мусин                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ерік Мазанұлы               Министрінің Кеңсесі Әлеуметтік-
мәдени даму бөлімінің меңгерушісі;
"Сәбден Оразалы Сәбденұлы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәбден Оразалы Сәбденұлы - Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің ректоры";
көрсетілген құрамнан Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғанов, Рүстем Қабидоллаұлы Жоламан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года N 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2002 года № 453. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 15 марта 1994 года N 273
P940273_
"Вопросы Международного
Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Полномочного совета Международного Казахско-Турецкого
университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан:
Беркимбаеву           -  Министра образования и науки Республики
Шамшу Копбаевну          Казахстан, заместителем председателя Совета;
Мусина                -  заведующего Отделом социально-культурного
Ерика Мазановича         развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан;
строку "Сабден Оразалы Сабденович" изложить в следующей редакции:
"Сабден Оразалы Сабденович - редактор Международного Казахско-
Турецкого университета имени Х.А. Ясави.";
вывести из указанного состава Бектурганова Нуралы Султановича,
Жоламана Рустема Кабидоллаулы.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)