1997 жылғы 18 қарашадағы Жер қойнауын пайдалану құқығына арналған ГКИ N 98-Д (мұнай) лицензиясына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 мамыр N 520
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1997 жылғы 18 қарашадағы ГКИ N 98-Д (мұнай) лицензиясына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) атаулы парақтағы "БРИТИШ ГАЗ ЭКСПЛОРЕЙШН ЭНД ПРОДАКШН ЛИМИТЕД" деген сөздер "БГ ҚАРАШЫҒАНАҚ ЛИМИТЕД" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) ГКИ N 98-Д (мұнай) лицензиясына 1-қосымшаның "ГКИ N 98-Д (мұнай) лицензиясына түзету" бөлімінде:
"компания Ұлыбританияда корпорация ("Бритиш Газ") ретінде тіркеген "БГ Эксплорейшн энд продакшн Лтд. (BG Exploration and Production Ltd.)" деген сөздер "компания Англия мен Уэльсте корпорация ("Бритиш Газ") ретінде тіркеген "БГ Қарашығанақ Лимитед (BG Karachaganak Limited)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Лицензияның мазмұнына түзету және оны қайта қарау" бөлімінде:
1.1-тармақтағы "БГ Эксплорейшн энд продакшн Лтд. (BG Exploration and Production Ltd.), ("Бритиш Газ")" деген сөздер "БГ Қарашығанақ Лимитед" (BG Karachaganak Liмitеd), ("Бритиш Газ")" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.2-тармақтағы "Бритиш Газ: 100 Thames Valley Park Drivе, Rеаding, Berkshire RG6 1РТ, United Kingdom" деген сөздер "Бритиш Газ: Блок АВ-2, 2, Czech Самр, Ақсай, 418440" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.3 және 1.4-тармақтардағы "Бритиш Газ: Англияда корпорация ретінде тіркелген жауапкершілігі шектеулі компания" деген сөздер "Бритиш Газ: Англия мен Уэльсте корпорация ретінде тіркелген компания" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.5-тармақтағы "Бритиш Газ: 1967 жылғы 30 наурыз" деген сөздер "Бритиш Газ: 1996 жылғы 18 желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.6-тармақтағы "Бритиш Газ: Ф.Чапмен, төраға" деген сөздер "Бритиш
Газ: Ф.Чапмен, президент" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) сериясы ГКИ N 98-Д (мұнай) лицензиясына 2-қосымшадағы "Бритиш Газ
Эксплорейшн энд Продакшн Лимитед ("Бритиш Газ") деген сөздер "БГ
Қарашығанақ Лимитед ("Бритиш Газ") деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в Лицензию ГКИ N 98-Д (нефть) от 18 ноября 1997 года на право недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2002 года N 520
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести следующие изменения в лицензию ГКИ N 98-Д (нефть) от 18 ноября 1997 года:
1) на титульном листе слова "БРИТИШ ГАЗ ЭКСПЛОРЕЙШН ЭНД ПРОДАКШН ЛИМИТЕД" заменить словами "БГ КАРАЧАГАНАК ЛИМИТЕД";
2) в разделе "Поправка к Лицензии МГ N 98-Д (нефть)" приложения 1 к Лицензии ГКИ N 98 (нефть):
слова "БГ Эксплорейшн энд продакшн Лтд. (BG Exploration and Production Ltd.), компанией, зарегистрированной в качестве корпорации в Великобритании ("Бритиш Газ")" заменить словами "БГ Карачаганак Лимитед (BG Karachaganak Liмitеd), компанией, зарегистрированной в качестве корпорации в Англии и Уэльсе ("Бритиш Газ")";
3) в разделе "Поправка и пересмотренное содержание лицензии":
в пункте 1.1 слова "БГ Эксплорейшн энд продакшн Лтд. (BG Exploration and Production Ltd.), ("Бритиш Газ")" заменить словами "БГ Карачаганак Лимитед (BG Karachaganak Liмitеd), ("Бритиш Газ")";
в пункте 1.2 слова "Бритиш Газ: 100 Thames Valley Park Drivе, Rеаding, Berkshire RG6 1РТ, United Kingdom" заменить словами "Бритиш Газ: Блок АВ-2, Czech Самр, Аксай, 418440";
в пунктах 1.3 и 1.4 слова "Бритиш Газ: компания с ограниченной ответственностью, зарегистрированная в качестве корпорации в Англии" заменить словами "Бритиш Газ: компания зарегистрированная в качестве корпорации в Англии и Уэльсе";
в пункте 1.5 слова "Бритиш Газ: 30 марта 1967 г." заменить словами "Бритиш Газ: 18 декабря 1996 года";
в пункте 1.6 слова "Бритиш Газ: Ф. Чапмен, председатель" заменить словами "Бритиш Газ: Ф. Чапмен, президент";
4) в приложении 2 к Лицензии серии ГКИ N 98-Д (нефть) слова "Бритиш Газ Эксплорейшн энд Продакшн Лимитед ("Бритиш Газ")" заменить словами "БГ Карачаганак Лимитед ("Бритиш Газ")".
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)