Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 мамыр N 532. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.11. N 1180 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Білім" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 12, 128-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Білім" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
1) реттік нөмірі 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
-------------------------------------------------------------------
1  !     2         !     3      !          4         !  5   !  6
-------------------------------------------------------------------
"26.  Әлеуметтік әріптестік   Ұсынымдар  "Әлеуметтік          2002
шеңберінде кәсіптік                әріптестік пен       жылғы
білім беру мәселелері              әлеуметтік және      мамыр
жөнінде ұсынымдар                  еңбек қатынастарын
әзірлеу                            реттеу жөніндегі
республикалық үш
жақты комиссия
(келісім бойынша)";
-------------------------------------------------------------------
2) реттік нөмірі 47-жол алынып тасталсын;
3) "Орындалу мерзімі" деген бағандағы реттік нөмірі 51-жолда "2001 жылғы тамыз" деген сөздер "2002 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 532. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 ноября 2004 г. N 1180 (P041180)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389  P010389_   "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Образование" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 12, ст.128) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Образование", утвержденном указанным постановлением:
1) строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
___________________________________________________________________________
1         2              3                4               5          6
___________________________________________________________________________
"26.   Разработать    Рекомендации   Республиканская       Май          ";
рекомендации                  трехсторонняя         2002
по вопросам                   комиссия по           года
профессио-                    социальному
нального                      партнерству и
образования в                 регулированию
рамках                        социальных и
социального                   трудовых
партнерства                   отношений (по
согласованию)
2) строку, порядковый номер 47, исключить;
3) в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 51, слова
"август 2001 г." заменить словами "декабрь 2002 г.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан