Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 мамырдағы N 633 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 мамыр N 544
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының төлем теңгерімінің статистикасы
жөніндегі жағдайды зерделеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 мамырдағы N 633
P010633_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2001 года N 633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 544
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2001 года N 633 P010633_ "О создании Комиссии по изучению ситуации со статистикой платежного баланса Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)