Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 18 ақпандағы N 228 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 28 мамыр N 576
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына:
8-тармақтың 2) тармақшасының бесінші абзацы алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 ақпандағы N
228
P020228_
қаулысына:
көрсетілген қаулыға 25-қосымшада:
6-тармақта:
5-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда:
"несие берудің ережесіне сәйкес" деген сөздер "арнап" деген сөзбен
ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтайтын" деген сөздер алынып
тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 18 февраля 2002 года N 228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 576
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря
2001 года N 1715
P011715_
"О реализации Закона Республики Казахстан "О
республиканском бюджете на 2002 год":
абзац пятый подпункта 2) пункта 8 исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля
2002 года N 228
P020228_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
на 2002 год":
в приложении 25 к указанному постановлению:
в пункте 6:
в графе 5:
в строке, порядковый номер 1:
слова "в соответствии с Правилами кредитования" заменить словом "для";
слова ", определяемыми Правительством Республики Казахстан" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)