Бұрынғы темекi фабрикасының мyлкiн Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 мамыр N 583
Шағын кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдау, нарықтық инфрақұрылымды, инновациялық қызмет пен қолөнер кәсiбiн дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Алматы қаласы әкiмiнiң Алматы қаласы, Мақатаев көшесi, 117 мекен-жайы бойынша орналасқан бұрынғы темекi фабрикасы ғимараттарының өндiрiстiк кешенiн, құрылыстарын, негiзгi құралдарын (бұдан әрi - Мүлiк) Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Мүлiктi Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне берудi қамтамасыз етсiн.
3. Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi, "Филип Моррис Қазақстан" ашық акционерлiк қоғамы мен "Филип Моррис Холланд Б.В." компаниясы арасында жасалған өтеусiз беру туралы 2002 жылғы 3 мамырдағы N 397 шартқа сәйкес қызметi темекiнi, темекiлiк және темекiмен байланысты өнiмдi сақтаумен, қайта өңдеумен және өндiрумен байланысты болмайтын Өнеркәсiптiк парктi құру және тиiмдi дамыту үшiн Мүлiктi пайдалануды қамтамасыз етсiн.
4. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектiлерге
қатысты мемлекеттiк меншiк түрлерi туралы" Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141
P981141_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат) мынадай толықтыру
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi
394-жолмен толықтырылсын:
"394, Алаңы 37,8 мың шаршы метр
темекі фабрикасының объектісі Мақатаев көшесі, 117".
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О передаче имущества бывшей табачной фабрики в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 583
В целях государственной поддержки малого предпринимательства, развития рыночной инфраструктуры, инновационной деятельности и ремесленничества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима города Алматы о передаче производственного комплекса зданий, сооружений, основных средств бывшей табачной фабрики, расположенного по адресу: город Алматы, ул. Макатаева, 117 (далее - Имущества) в коммунальную собственность города Алматы.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить передачу Имущества в коммунальную собственность города Алматы.
3. Акиму города Алматы обеспечить использование Имущества для создания и эффективного развития Промышленного парка, деятельность которого не будет связана с хранением, переработкой и производством табака, табачной и связанной с табаком продукции в соответствии с Договором о безвозмездной передаче от 3 мая 2002 года N 397, заключенным между Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, открытым акционерным обществом "Филип Моррис Казахстан" и компанией "Филип Моррис Холланд Б.В.".
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 P981141_ "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371) следующее дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 394, следующего содержания:
"394. Объект табачной фабрики
площадью 37,8 тыс.кв.м. ул. Макатаева 117".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)