Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 маусым N 628. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.26. N 1060 қаулысымен. ~P021060
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39
P020039_
қаулысына мынадай
өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Министрліктердің, агенттіктердің және
ведомстволардың қызметкерлері штат санының лимиттерінде 2) тармақшаның
3-бағанындағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі" деген
1-бөлімінде "30" деген сан "49" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2002 года N 628. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 сентября 2002 г. N 1060 ~P021060
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 P020039_ "Об утверждении лимитов штатной численности" следующее изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением, графе 3 подпункта 2) раздела 1 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" цифру "30" заменить цифрой "49".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)