Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 маусымдағы N 639 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы қаласы бойынша басқармасы" және "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемелері "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы қаласы мен Алматы облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі болып қайта ұйымдастырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі құрылатын мемлекеттік мекемелердің штат санын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аумақтық органдары қызметкерлерінің штат саны лимиті шегінде белгілесін.
4. Құрылатын мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аумақтық органдарын ұстауға республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
5. Астана қаласының әкімі Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасын орналастыруға арналған үй-жай бөлуге жәрдем көрсетсін.
6. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру жөніндегі шараларды қабылдасын.
7. <*>
Ескерту. 7-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2002 года N 639
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Управление Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Астане".
2. Реорганизовать государственные учреждения "Управление Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Алматы" и "Управление Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по Алматинской области" в государственное учреждение "Управление Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области".
3. Министерству юстиции Республики Казахстан определить штатную численность создаваемых государственных учреждений в пределах лимита штатной численности работников территориальных органов Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Определить, что финансирование создаваемых учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание территориальных органов Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
5. Акиму города Астаны оказать содействие в выделении помещения для размещения управления Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Астане.
6. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  )
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан