Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитетін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 662 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының қаржы рыногын мемлекеттік реттеудің бірыңғай жүйесін ұйымдастыру мәселелері" туралы 2002 жылғы 17 мамырдағы N 872  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Комитетті таратуды, оның мүлкін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беруді жүзеге асырсын, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
3. <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314   қаулысымен.
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1132  қаулысымен .
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 сәуірдегі N 471  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 147-құжат) 2-тармақтың басқасы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 тамыздағы N 1093  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 40, 343-құжат).
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі А.С.Павловқа жүктелсін.

Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 662. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1132 (P041132)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 872  "Вопросы организации единой системы государственного регулирования финансового рынка Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Упразднить Комитет по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан (далее - Комитет).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить ликвидацию Комитета, передачу его имущества Национальному Банку Республики Казахстан, а также принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2001 года N 983  "Вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 340):
в Положении о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 1 исключить;
в пункте 19:
в подпункте 5) слова ", кроме положения о ведомстве" исключить;
в подпункте 7) слова ", а также приказы Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов, не являющиеся нормативными правовыми актами" исключить;
2) (подпункт утратил силу - постановлением  Правительства
Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314).
4. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года N 471  "Вопросы Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 147) кроме пункта 2;
2) пункт 14 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1999 года N 1093  "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 40, ст. 343).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.