Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 маусым N 666. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 666. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:

1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялаудың тәртібінде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Болат және тоқыма өнімдерінің экспортына арналған лицензия белгіленген нысандағы бланкілермен (5 және 6-қосымшалар) ресімделеді.
5 және 6-қосымшалардағы экспортқа арналған лицензия мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдерінде жасалады.
Болат және тоқыма өнімдерінің экспортына арналған лицензиялармен бірге Еуропа Қоғамдастығының уәкілетті органы талап ететін нысан бойынша экспортқа арналған құжат беріледі";

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие дополнения:
1) в Правила лицензирования экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан, утвержденные указанным постановлением:
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"Лицензия на экспорт стальной и текстильной продукций оформляется на бланках установленной формы (приложения 5 и 6).
Лицензия на экспорт в приложениях 5 и 6 составляется на государственном, русском и английском языках.
Наряду с лицензией на экспорт стальной и текстильной продукций лицензиату выдается документ на экспорт по форме, требуемой уполномоченным органом Европейского Сообщества.";

7219 34 100
7219 34 900
7219 35 100
7219 35 900
7225 40 800
**Ені 500 мм аспайтын        7211 23 990
көміртекті болаттан          7211 29 500
жасалған орамдағы жазық      7211 29 900
прокат                       7211 90 900
**Астыққа бағдарланбаған     7211 23 910
электротехникалық
болаттан жасалған жазық      7225 19 100
прокат                       7225 19 900
7226 19 100
7226 19 300
7226 19 900
**Астыққа бағдарланған       7226 11 900
электротехникалық
кремнийлі болаттан
жасалған жазық прокат
";
мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
Ескерту:
"** тек Еуропалық Қоғамдастыққа мүше елдерге экспорттаған кезде.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді, бұл ретте осы қаулының 1-тармағының 2) тармақшасы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Еуропалық Көмір және Болат жөніндегі бірлестік арасында Болаттан жасалған белгілі бір бұйымдармен сауда жөніндегі келісім күшіне енгенге дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 17 маусымдағы                                              N 666 қаулысына
1-қосымша
5-қосымша
Болат өнімдерінің экспортына арналған лицензия
___________________________________________________________________________
1. Экспорттаушы            !    Түпнұсқа      !  2  N
(аты, толық                !-----------------------------------------------
мекен-жайы, елі)           ! 3 Квота жылы     !  4 Өнімнің тобы
!_______________________________________________
___________________________!
5 Алушы (аты, толық        !        Экспортқа арналған лицензия
мекен-жайы, елі)           !             (болат өнімі)
!-----------------------------------------------
! 6 Шыққан елі     ! 7 Жіберілетін елі
___________________________!_______________________________________________
8 Тиелімнің жері және      ! 9 Қосымша деректер
күні - Тасымалдау құралы   !
!
___________________________________________________________________________
10 Маркалар мен нөмірлер - Саны !11 СЭҚ ТН !12 Саны (1) !13 Құны (2)
және орау түрі - Тауарлардың    !бойынша   !            !
сипаттамасы                     !тауарлар. !            !
!дың коды  !            !
___________________________________________________________________________
14 Құзыретті органның куәлік беруі
Мен, төмендегілерге қол қоюшы жоғарыда аталған тауарлар Еуропа
Экономикалық Қоғамдастығында болат өнімдерінің саудасын реттеу жөніндегі
ережелердің негізінде 4-тармақта көрсетілген топқа сәйкес 3-тармақта
көрсетілген жыл үшін белгіленген сандық шектеу есебіне жатқызылатынын
куәландырамын.
______________________________________
15 Құзыретті орган (атауы, толық !  ___________ арналған __________________
мекен-жайы, елі)              !
! (Қолы)                          (Мөр)
___________________________________________________________________________
(1) Таза салмағы (кг), сондай-ақ таза салмақ пайдаланылмайтын санаты
бірлігіндегі сан көрсетіледі.
(2) Сатуға арналған келісім-шарт валютасында
(Лицензияның қазақша және ағылшынша мәтінін қағаздағы нұсқадан қараңыз)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 17 маусымдағы
N 666 қаулысына
2-қосымша
6-қосымша
Тоқыма өнімдерінің экспортына арналған лицензия
___________________________________________________________________________

7219 34 100
7219 34 900
7219 35 100
7219 35 900
7225 40 800
** Прокат плоский из                               7211 23 990
углеродистой стали в                               7211 29 500
рулонах шириной не                                 7211 29 900
более 500 мм                                       7211 90 900
** Прокат плоский из                               7211 23 910
стали электротехнической
с неориентированным                                7225 19 100
зерном                                             7225 19 900
7226 19 100
7226 19 300
7226 19 900
** Прокат плоский из                               7226 11 900
стали кремнистой
электротехнической
с ориентированным
зерном                                                      ";
дополнить примечанием следующего содержания:
Примечание:
"** только при экспорте в страны-члены Европейского Сообщества.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания, при
этом подпункт 2) пункта 1 настоящего постановления действует до вступления
в силу Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Европейским
Объединением по Углю и Стали по торговле определенными изделиями из стали.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2002 года N 666
Приложение 5
Лицензия на экспорт стальной продукции
___________________________________________________________________________
1. Экспортер             !     Оригинал     !  2  N
(имя, полный          !-----------------------------------------------
адрес, страна)        ! 3 Год квоты      !  4 Группа продукции
!_______________________________________________
___________________________!
5  Получатель            !        Лицензия на экспорт
(имя, полный          !        (стальная продукция)
адрес, страна)        !-----------------------------------------------
! 6  Страна происхождения ! 7 Страна назначения
___________________________!_______________________________________________
8  Место и дата          ! 9  Дополнительные данные
отгрузки - Средства   !
транспортировки       !
___________________________________________________________________________
10  Марки и номера -  !11 Код товара !12 Количество (1)!13 Стоимость (2)
Количество и тип  !  по ТН ВЭД   !                 !
упаковки -        !              !                 !
Описание товаров  !              !                 !
___________________________________________________________________________
14  Выдача свидетельства компетентным органом
Я, нижеподписавшийся, удостоверяю, что вышеописанные товары отнесены
на счет количественного ограничения, установленного для года,
указанного в пункте 3, в соответствии с группой, указанной в пункте
4, на основании положений по регулированию торговли стальной
продукции в Европейском Экономическом Сообществе
______________________________________
15  Компетентный орган (название,    ! В ___________ На ________________
полный адрес, страна)            !     (Подпись)        (Печать)
___________________________________________________________________________
(1) Указывается чистый вес (кг), а также количество в единице
предписанной категории, где не используется чистый вес.
(2) В валюте контракта на продажу.
_________________
Примечание РЦПИ: текст лицензии дублируется на казахском и английском
языках (см. бумажный вариант)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2002 года N 666
Приложение 6
Лицензия на экспорт текстильной продукции
___________________________________________________________________________