Ғ"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 маусым N 678
Қазақсган Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N
4071 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президентi өкiмiнің жобасы Мемлекет басшысының қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi
N 4071 өкімiне өзгерiстер енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
16 қыркүйектегі N 4071
N984071_
өкіміне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Шетелдiк инвесторлар
кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов                    - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы                Премьер-Министрi
Зверьков                         - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                     Сыртқы істер вице-министрі
Питер                            - "ШевронТексако" корпорациясының
Робертсон                          басқармасы төрағасының
орынбасары
Александр                        - "АБН АМРО Банк Н.В."
Клустерман                         компаниясының корпоративті
атқарушы вице-президентi
Макс                             - "Бейкер мен Макензи"
Гутброд                            компаниясының басқарушы әріптесі
мына:
"Тоқаев                          - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы               Премьер-Министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқаев                          - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы               Мемлекеттік хатшысы -
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
министрі";
көрсетілген құрамнан Ыдырысов Елан Әбілфайызұлы, Ричард Мацке, Ян
Купман, Джон Клотч шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2002 года N 678
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Главы государства проект распоряжения
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан
от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Тасмагамбетова                   -  Премьер-Министра Республики Казахстан
Имангали Нургалиевича
Зверькова Вадима Павловича       -  вице-Министра иностранных дел
Республики Казахстан
Питера Робертсона                -  вице-председателя правления корпорации
"ШевронТексако"
Александра Клустермана           -  корпоративного исполнительного вице-
президента компании
"АБН АМРО Банк Н.В."
Макса Гутброда                   -  управляющего партнера компании
"Бейкер и Макензи"
строку:
"Токаев Касымжомарт Кемелевич    -  Премьер-Министр Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Токаев Касымжомарт Кемелевич    -  Государственный секретарь Республики
Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Идрисова Ерлана Абильфаизовича, Ричарда
Мацке, Яна Купмана, Джона Клотча.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)