Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 маусым N 689
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың мәселелерi"
туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 қарашадағы N 1389
P011389_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 39,
490-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2, 3-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Шарипова М.Е.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 689.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года N 1389 P011389_ "Вопросы лицензирования деятельности по оценке имущества" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 39, ст. 490) следующие изменения:
пункты 2, 3 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)