Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 27 маусым N 696
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында:
690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" әкімшісі
бойынша:
030 "Сайлау өткізу" бағдарламасында:
032 "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын
сайлауды өткізу" кіші бағдарламасында "26925" деген сан "16925" деген
санмен ауыстырылсын;
033 "Мәслихаттар депутаттарын сайлауды өткізу" кіші бағдарламасында
"40000" деген сан "50000" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2002 года N 696
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 690 "Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан":
в программе 030 "Проведение выборов":
в подпрограмме 032 "Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента
Республики Казахстан" цифру "26925" заменить цифрой "16925";
в подпрограмме 033 "Проведение выборов депутатов Маслихатов" цифру
"40000" заменить цифрой "50000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)