Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 27 маусым N 697.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай
толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Оңтүстік Қазақстан облысы" бөлімі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1078-7-жолмен толықтырылсын:
"1078-7 ЮКО-001832 "Арыс" санаторий-профилакторийі" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2002 года N 697
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
апреля 1999 года N 405
P990405_
"О видах государственной собственности на
государственные пакеты акций и государственные доли участия в
организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124)
следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел "Южно-Казахстанская область":
дополнить строкой, порядковый номер 1078-7, следующего содержания:
"1078-7 ЮКО-001832 ОАО "Санаторий-профилакторий "Арысь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)