Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі N 306 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 маусым N 710.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Мемлекетаралық "Мир" телерадиокомпаниясы арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі N 306 P980306_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 11, 84-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1, 5 және 6-тармақтарда "Ақпарат" деген сөздің алдынан "Мәдениет," деген сөзбен толықтырылсын;
2) 2-тармақта:
"1993 жылғы 22 қаңтардағы" деген сөздер "1997 жылғы 5 қыркүйектегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрі - А.С.Сәрсенбаев" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім бірінші вице-министрі Олег Григорьевич Рябченко" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 3-тармақта "Хабар" агенттігі" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының Бас директоры Д.Н.Назарбаева" деген сөздер "Қазақстан
Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім вице-министрі
Ардақ Дүкенбайұлы Досжан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года N 306
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2002 года N 710
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года N 306 P980306_ "О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией "Мир" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 11, ст. 84) следующие изменения и дополнения:
1) пункты 1, 5 и 6 после слова "Министерство", "Министерству" дополнить словом "культуры,";
2) в пункте 2:
слова "от 22 января 1993 года" заменить словами "от 5 сентября 1997 года";
слова "Сарсенбаева А.С. - Министра информации и общественного согласия Республики Казахстан" заменить словами "Рябченко Олега Григорьевича - первого вице-Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан";
3) в пункте 3 слова "Генерального директора Республиканского государственного предприятия "Агентство "Хабар" Назарбаеву Д.Н." заменить словами "вице-Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан Досжана Ардака Дукенбаевича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)