Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгіне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 5 шілде N 723
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мына республикалық мемлекеттiк кәсiпорындары таратылсын:
"Қару (Арсенал)-1";
"Қару (Арсенал)-2".
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мына мемлекеттiк мекемелерi құрылсын:
"Оңтүстiк" әскери және арнайы жабдықтау базасы";
"Солтүстiк" әскери және арнайы жабдықтау базасы".
3. Құрылатын мемлекеттiк мекемелердi қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгіленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен:
1) құрылатын мемлекеттiк мекемелер жарғыларын бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2002 года N 723
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать республиканские государственные предприятия Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
"Кару (Арсенал)-1";
"Кару (Арсенал)-2".
2. Создать государственные учреждения Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
"База военного и специального снабжения "Южная";
"База военного и специального снабжения "Северная".
3. Определить, что финансирование создаваемых государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству внутренних дел Республики Казахстан.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить Уставы создаваемых государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан