"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 қыркүйектегi N 3645 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 шілде N 752
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 қыркүйектегі N
3645
N973645_
өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы
22 қыркүйектегі N 3645 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы орта білiм беру жүйесін ақпараттандыру жөнiндегi мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 1997 жылғы 22 қыркүйектегi N 3645 N973645_ өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 43, 395-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтілген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы орта бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру жөнiндегi мемлекеттiк бағдарламасының 7-қосымшасында:
"Енгiзу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы" деген бағандардағы "ОЕТС саны (1 комплект) 938,0 941,0 1879,0 857,0 1091,0 1948,0" деген жолдағы "857,0", "1091,0", "1948,0" деген сандар алынып тасталсын;
"Енгізу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы" деген бағандардағы "Қаржыландыру көлемi 18090,6 12554,9 30645,5 5484,8 10173,9 15658,7 РБ" деген жолдағы "5484,8", "10173,9", "15658,7" деген сандар алынып тасталсын;
"ЛҚБҚ, ЛЖҚБҚ, ПИ, ҚБҚ қаржыландыру 150,0 150,0 300,0 150,0 150,0 300,0 РБ" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ, ПИ, ҚБҚ қаржыландыру 150,0 150,0 300,0 142,0 150,0 292,0 РБ";
"Енгiзу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы" деген бағандардағы "БЖТРО, БЖТАО, ОМБЖИ, БҚРБЖИ, ҚБПИ арналған OETC саны 9,0 9,0 18,0 9,0 8,0 17,0" деген жолдағы "9,0", "8,0", "17,0" деген сандар алынып тасталсын;
"Енгiзу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы" деген бағандардағы "Қаржыландыру көлемi 45,0 45,0 90,0 45,0 40,0 85,0 РБ+АДБ" деген жолдағы "45,0", "40,0", "85,0" деген сандар алынып тасталсын;
"Енгiзу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы" деген бағандардағы "Ай сайын шығатын әдiстемелiк, ғылыми-практикалық "Қазақстандағы информациялық технологиялар" (ІNТЕК) журналын шығару 8900,0 8900,0 17800,0 8900,0 8900,0 17800,0" жолдағы "8900,0", "8900,0", "17800,0" деген сандар алынып тасталсын;

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1997 года N 3645"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2002 года N 752
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект
распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в
распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1997 года
N 3645
N973645_
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 22 сентября 1997 года N 3645".
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1997 года N 3645 N973645_ "О Государственной программе Президента Республики Казахстан информатизации системы среднего образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 43, ст. 395) следующие изменения:
в приложении 7 к Государственной программе Президента Республики Казахстан информатизации системы среднего образования Республики Казахстан, утвержденной указанным распоряжением:
в строке "Количество КУВТ (комплект 1, 2) 938,0 941,0 1879,0 857,0 1091,0 1948,0" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "857,0", "1091,0", "1948,0" исключить;
в строке "Объем финансирования 18090,6 12554,9 30645,5 5484,8 10173,9 15658,7 РБ" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "5484,8", "10173,9", "15658,7" исключить;
строку "Финансирование ЛСПО, ЛППО, ПИ, ППС 150,0 150,0 300,0 150,0 150,0 300,0 РБ" изложить в следующей редакции:
"Финансирование ЛСПО, ЛППО, ПИ, ППС 150,0 150,0 300,0 142,0 150,0 292,0 РБ";
в строке "Кол-во КУВТ для РЦНТО, РгЦНТО, РИПКРО, ОблИУУ, КазИПО 9,0 9,0 18,0 9,0 8,0 17,0" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "9,0", "8,0", "17,0" исключить;
в строке "Объем финансирования 45,0 45,0 90,0 45,0 40,0 85,0 РБ" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "45,0", "40,0", "85,0" исключить;
в строке "Издание ежемесячного методического, научно-практического журнала "Информационные технологии Казахстана" (INTEK) 8900,0 8900,0 17800,0 8900,0 8900,0 17800,0" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "8900,0", 8900,0", "17800,0" исключить;

"Енгiзу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы" деген бағандардағы "Қаржыландыру көлемi 95,0 95,0 190,0 95,0 95,0 190,0 РБ" деген жолдағы "95,0", "95,0", "190,0" деген сандар алынып тасталсын;
"Енгiзу көлемi 2002 ж" бағанындағы "Республикалық және бiлiм беру мекемелерiн (Оқушылар сарайы және т.б.) арналған ОЕТС саны 15,0" деген жолдағы "15,0" деген саны алынып тасталсын;
"Енгізу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы"
деген бағандардағы "Қаржыландыру көлемi 50,0 50,0 100,0 50,0 53,9 103,9
РБ" деген жолындағы "50,0", "53,9", "103,9" деген сандар алынып тасталсын;
"Енгiзу көлемi 2002 ж", "Жиынтық саны: ОЕТС, ЛЖҚБҚ, ЛҚБҚ бағасы"
деген бағандардағы "ЖИЫНЫ: 18780,6 13294,9 32075,5 6074,8 10812,8 16887,6"
деген жолындағы "6074,8", "10812,8", "16887,6" деген сандар тиiсiнше
"392,0", "450,0", "842,0" деген сандарымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

в строке "Объем финансирования 95,0 95,0 190,0 95,0 95,0 190,0 РБ" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "95,0", "95,0", "190,0" исключить;
в строке "Кол-во КУВТ для республиканских и областных учреждений образования (Дворцы школьников и др.) 15,0" цифру "15,0" исключить;
в строке "Объем финансирования 50,0 50,0 100,0 50,0 53,9 103,9 РБ" в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО, стоимость" цифры "50,0", "53,9", "103,9" исключить;
в строке "ИТОГО: 18780,6 13294,9 32075,5 6074,8 10812,8 16887,6"
в графах "Объем внедрения 2002 г", "Итоговое количество: КУВТ, ЛСПО, ЛППО,
стоимость" цифры "6074,8", "10812,8", "16887,6" заменить цифрами "392,0",
"450,0", "842,0" соответственно.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)