"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегі Заңына мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу жөнiнде толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 шілде N 759
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17
сәуiрдегi
Z952200_
Заңына мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру және
олардың айналымын мемлекеттiк реттеу жөнiнде толықтыру енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi
Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы
17 сәуiрдегi Заңына мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндiру
және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу жөнiнде толықтыру
енгiзу туралы
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17
сәуiрдегi
Z952200_
Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң
Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N
15-16, 109-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 7,
80-құжат; N 11, 144-құжат, 149-құжат; N 12, 184-құжат; N 13-14, 195-құжат,
205-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 16, 219-құжат; N
17-18, 222-құжат, 224-құжат, 225-құжат; N 23, 416-құжат; N 24, 452-құжат;
1999 ж., N 20, 721-құжат, 727-құжат; N 21, 787-құжат; N 22, 791-құжат; N
23, 931-құжат; N 24, 1066-құжат; 2000 ж., N 10, 248-құжат; N 22,
408-құжат; 2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52-құжат; N 8, 55-құжат; N 13-14,
173-құжат; N 13-14, 176-құжат; N 23, 321-құжат; N 24, 338-құжат) мынадай
толықтыру енгізілсін:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
"12-1) мұнай өнiмдерiн өндiру;".
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Жұманазарова А.Б.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" по государственному регулированию производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 759
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании" по государственному регулированию производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закона Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" по государственному
регулированию производства и оборота отдельных видов
нефтепродуктов
Внести следующее дополнение в Закон Республики Казахстан от 17 апреля
1995 года
Z952200_
"О лицензировании" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1995 г., N 3-4, ст. 37; N 12, ст. 88; N 14, ст. 93;
N 15-16, ст. 109; N 24, ст. 162; Ведомости Парламента Республики
Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 236; 1997 г., N 1-2, ст. 8; N 7, ст. 80; N
11, ст. 144, ст. 149; N 12, ст. 184; N 13-14, ст. 195, ст. 205; N 22, ст.
333; 1998 г., N 14, ст. 201; N 16, ст. 219; N 17-18, ст. 222, ст. 224, ст.
225; N 23, ст. 416; N 24, ст. 452; 1999 г., N 20, ст. 721, ст. 727; N 21,
ст. 787; N 22, ст. 791; N 23, ст. 931; N 24, ст. 1066; 2000 г., N 10, ст.
248; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52; N 8, ст. 55; N
13-14, ст. 173; N 13-14, ст. 176; N 23, ст. 321; N 24, ст. 338):
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 12-1) следующего содержания:
"12-1) производство нефтепродуктов;".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)