Республикалық меншіктiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 шілде N 767
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң "Инфракос" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны теңгерiмiнде орналасқан "Байқоңыр" кешенiнiң 20-алаңындағы ғимараттар емдеу мекемесiн ұйымдастыру үшiн республикалық меншіктен Қызылорда облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру комитетiмен және Қызылорда облысының әкiмiмен бiрлесiп,
заңнамада белгiленген тәртiппен жоғарыда көрсетiлген ғимараттарды қабылдап
алу-беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 12 шілдедегі
N 767 қаулысына
қосымша
Қызылорда облысының коммуналдық меншігіне берілетін
"Байқоңыр" кешенінің 20-алаңы ғимараттарының
тізбесі
_________________________________________________________________________
Р/с  Құрылыс шифры           Құрылыстары атауы         Пайдалануға
N                                                    берілген жылы
_________________________________________________________________________
1.   В 20-20               БӨП                         1983
2.   В 10529-29            келушілер бөлмесі           1990
3.   В 10529-24            солдат дүкені               1990
4.   ВР 1700               кірпіш монша                1990
5.   ВК 529-27             бетонды модуль              1990
6.      -                  екі қабатты казарма           -
7.      -                  екі қабатты казарма           -
8.      -                  екі қабатты казармаға         -
жапсырма құрылыс
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 767
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность Кызылординской области здания на площадке 20 комплекса "Байконур", находящиеся на балансе Республиканского государственного предприятия "Инфракос" Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, для организации лечебного учреждения согласно приложению.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акимом Кызылординской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче вышеуказанных зданий.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2002 года N 767
Перечень
зданий площадки 20 комплекса "Байконур", передаваемых в
коммунальную собственность Кызылординской области
___________________________________________________________________________
N  !    Шифр    !      Наименование сооружений         !   Год ввода в
п/п! сооружений !                                      !  эксплуатацию
___!____________!______________________________________!___________________
1.   В 20-20      КПП                                        1983
2.   В 10529-29   комната посетителей                        1990
3.   В 10529-24   солдатский магазин                         1990
4.   ВР 1700      баня кирпичная                             1990
5.   ВК 529-27    бетонный модуль                            1990
6.        -       двухэтажная казарма                         -
7.        -       двухэтажная казарма                         -
8.        -       пристройка двухэтажной казармы              -
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)