Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 шілдедегі N 797 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында жерүстi телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203 P020203_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 52-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасында жер үстi телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссия құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жұмағалиев                     - Қазақстан Республикасының
Асқар Қуанышұлы                  Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi Байланыс және
ақпараттандыру жөнiндегi
комитетi төрағасының
орынбасары;
Матаев                         - Қазақстан Журналистер
Сейiтқазы Бейсенғазыұлы          одағының төрағасы
(келiсiм бойынша);
Сыздықова                      - "Қазақстанның болашағы
Бақыт Ахметқызы                  үшiн" жастар қозғалысының
Астана қаласы бойынша
төрайымы, Қазақстан халықтары
ассамблеясының мүшесi
(келiсiм бойынша);
көрсетілген құрамнан Есенғараев Асқар Батылханұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года № 797. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 203 P020203_ "О создании Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 52) следующие изменение и дополнения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан:
Жумагалиева                     - заместителя Председателя Комитета
Аскара Куанышевича                по связи и информатизации
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
Матаева                         - председателя Союза журналистов
Сейтказы Бейсенгазиевича          Казахстана (по согласованию);
Сыздыкову                       - председателя молодежного движения
Бахыт Ахметовну                   "За будущее Казахстана" по городу
Астане, члена Ассамблеи народов
Казахстана (по согласованию);
вывести из указанного состава Есенгараева Аскара Батылхановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан